AA-1 Lazeri ne işe yarıyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _____кσcαвαş[ƒαηι] tarafından 27 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu lazer topunun görevi nedir ne kadar güçlü?

2. güçlü ama etkinlik npclerine karşı etkinlik haritası ve 1-4 1-3 te bulunan etkinlik npclerine fazla vuruyor
    ayın 31. de kaybolacaklar ama söylentilere göre gelecek etkinliklerde yine bu lazerler kullanılacak yani alırsan çöpe gitmez ileride etkinlikte kullanırsın

3. yani normal gemiler üzerinde bir etkisi yok

4. ateistkeci

ateistkeci User

Etkinlik NPC'lerine 250, diğer her gemiye (Oyuncu/Yaratık) 175 hasar vuruyor

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Öncelikle tamamı büyük harfle yazılan konu başlığınızı düzenledim. Bu şekilde bir konu başlığı kurallarca yasaklanmıştır, lütfen tekrar etmeyiniz.

Mimesis İsyanı Etkinliği S.S.S konusunda der ki;

Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Minerva bunu beğendi.
  6. AAP-1 Al diğeri çöp, etkinlik yaratığa 500 vuruyor.

7. gemiye 31 tane alsan ne ala AA 1 bence daha iyi
    bende 2 tane var
    etkinligi fazla yapmadim

8. AA-1 gemi için tek bir lazer 250 vuruyor yaratığa diğeri pet için 500 vuruyor, ben çöp derken istatistiği iyi değil her ne kadar 250 vursa da pro dan iyi değil, prosu ful olmayanlar almalı tabiki de , prosu olanlar çıkartmıştır zaten..

9. joetly

joetly User

Merhaba

AA-1 Lazeri sanırım sadece Mimesis Etkinliğindeki yaratıklara bu şekilde vuracak. Diğer etkinliklerde herhangi bir artısı yok normal 175 hasar gücü olacak.

Eğer modlar detaylı biliyorsa bir açıklama yaparlarsa seviniriz. Eğer tüm etkinliklerde (misal cadılar bayramı, plutus, paralı asker, demaner gibi etkinlikler) de eğer vuruş gücü 250 olacaksa fulleyelim bari.

10. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Etkinlikle ilgili ufak bir spoiler paylaşıldı, bu spoilerde de birleştirilen lazer toplarının diğer etkinliklerde de kullanılacağı söylendi. Sonrasında bugünlerde gördük ki aynen mimeis ai yaratıkları gibi sayborg aı yaratıklarıyla ilgili bir etkinlikle ilgili dedikodular, resimler ortaya çıktı. (bkz:konu linki)

Tahmin ediyorum ki bu lazerleri yeni sayborg etkinliğinde de kullanabileceğiz ama bahsettiğiniz gibi cadılar bayramı ya da plutus gibi etkinliklerde işe yarar mı bilemiyoruz.

İyi forumlar dilerim.