ABG açma tekniği

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BUKANN tarafından 10 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BUKANN

BUKANN User

hafta sonu 300bin uriye indirim ve viple sınırsız abg dönersin diyorlar fakat ben beceremiyorum uri bitiyor. kapıyı açarken nasıl açıyorsunuz açılan kapıyı direkt yerleştiriyorum yanlış mı yapıyorum? sürekli abg dönenler biraz aydınlatabilir mi

2. smoonrise

smoonrise User

Çok uzun zamandır abg döngüsü yapmıyorum belki değişiklikler olmuştur yada yeni taktikler ama aklıma gelen ilk abg den herhangi birisi hangisi olursa olsun 2 adet açılınca hemen gir yap yani alpha 2 adet olunca beta da 2 tane olsun öyle yaparım deme zorlama hemen gir 2 alpha bitir .

Genel olarak tekli basmak her zaman avantaj sağlar ama bekleyemem o kadar diyorsan belirli aşamaya kadar 100 lü bas sonra tekli yada 5 li çarpan ile son kalan parçaları çarpan ile bulmaya çalış özellikle son 10 parça kalınca .

Belirli bir zaman çarpan yada parça gelmez ise sayfa anasayfa yada hangar yada klan - dükkan filan tıkla sayfa değiş . Birde peti açık yapma artık kapıyı ve modül olarak kamikaze ve kombo tamir koy yeter yada lazım olan harici başka modül koyma uri harcamasını engellemiş olursun böylece tasaruf edersin şuan aklıma gelenler bunlar .

Mineral bunu beğendi.
  3. oben

oben User

gg ye giriyorsun sağda ayarlardan tek tek basmayı ayarlıyorsun çarpan geldiği gibi kullanıyorsun bukadar kolay ama ama okadarda sabır isteyen bir durum.açılan kapıyı hemen yap yani 2 olunca diğerlerine yüklenme 2 olanı 1 düşür hemen.

4. Mineral

Mineral User

Alpha yi 2 defa açmanda mahsur yok fakat betayı ve gamayi 2 defa açmayı zorlama arkadaşların söylediği gibi alfayi açınca gir bitir ve yeniden bas alfa açacak kadar uridyumunuz varsa ve önemli bir ayrıntı ise alfa beta ve gama parçası çıkma ihtimali yüksek olan bölgelerde açmalısınız.mesela alpha icin x1 hangar disi 45 derece batı yönü gama yine hangar sisi 45 derece güneyde basmalısın.en az 20 milyon uridyum basmışımdır 6 yıl kadar önce bu şekilde ve uridyum kasıyordum abg ile.öneririm.