abg hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OğlumBakGit tarafından 25 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Aga ben şimdi bu alpha beta gammayı basıyorum. Diyelim alphayı bitirdim de mi şimdi onu haritaya yerleştirmesem bile oyun hala alpha parçası vermeye devam ediyo ama parça yerine cephane kazandın diyo. E durum böyle olunca bana kapıya çıkan parçalar boşa gidiyomuş gibi geldiğinden 3ünden biri bitince onu yerleştirerek basmaya devam etmeliymişim gibi geliyo ama hiçbirini yerleştirmeden 3ünün bitirilmesi gerektiğini söyleyenler var. Her halükarda her kapıya parça çıkmaya devam edecekse neden biten kapıyı yerleştirmeyelim anlamadım ben bunu. İzah edebilcek var mı?
   
  rifataslll bunu beğendi.
 2. Aynı soruyu birkaç gün önce ben de sormuştum.
  (Modlara Not: Konuyu direkt koyamadım o yüzden link koydum. Cezaya razıyım, kabulümdür.)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ağustos 2020
 3. ateistkeci

  ateistkeci User

  Eğer amacın döngüye girmek değilse (Yani 1 Alfa, 1 Beta ve 1 Gamma yapmak ise) hepsini aynı anda yerleştirmen daha iyi olabilir; ancak amacın döngüye girmek ise Alfa bittiği gibi yerleştirip onu bitirip sonrasında basmaya devam etmen çok daha iyi olacaktır çünkü amaç döngüye girip kar etmek olduğundan Alfa için parçaların çarpan olarak gelmesi zarar olacaktır :)
   
 4. rifataslll

  rifataslll User

  Konudan bağımsız mevzuyu bu kadar net anlatmana hayran kaldım ya helal olsun :D
  konuya da gelince bence de haritaya yerleştirmen daha karlı olacaktır
   
 5. cevaplarınız için teşekkürler. benim amacım önceden parçalarını basmış olduğum abgyi bitirip uridium ödülünü alıp kurtulmaktı. boşa giden parçaların çarpana dönüştüğünü de şimdi öğrendiğim için yerleştirmeden bitirdim.
   
 6. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Eğer kapıyı yerleştirmezseniz çıkan parçalar çarpana dönecektir. Bu sebeple belirtildiği gibi sürekli dönmek istiyorsanız kapıyı yerleştirdikten sonra tekrar basmanız daha karlı olacaktır. Tek seferlikse yerleştirmeden basmayı deneyebilirsiniz.
  Mesajınızı düzenledim. Link paylaşımı yasaktır. Yardımcı olmak için forum linki attığınız için bir ceza uygulanmayacaktır. Fakat link paylaşımının yasak olduğunu unutmayınız.

  İyi forumlar.
   
  BelongDemirhan bunu beğendi.
 7. honk1

  honk1 User

  Uridiumla alpha beta gamma 3u toplam kac uriye mal ediliyor ben 1 zetayi ortalama 100-120k arasina aciyorum ayni maliyetle acabalirmiyim bu 3 kapiyi de gg indirimi gununde?
   
 8. legendw.

  legendw. User

  Hocam 1er defa yerleştir kapıları. Sonra hangi kapı 2. defa açılırsa basmayı bırak kapıları yap. Sora yine devam et enerji basmaya
   
 9. Yahu ben bu foto eklemeyi yok paylaşılan konuyu eklemeyi falan bilmiyorum. Nasıl yapıcam, forumda bi rehber falan var mı?
   
 10. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Konu linki eklemek veya köprüleme yapmak oyuncular için yasaktır. Uygunsuz veya yasaklı sitelere yönledirme yapılabileceği için bu durum yasaklanmıştır. Mesajınıza nasıl resim yükleyeceğinize buradan bakabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 11. yararlı, teşekkürler
   
  .Hypnos. bunu beğendi.
 12. alidayı88

  alidayı88 User

  Sayın modum, değerli arkadaşlar
  bende ABG döngüsüne girmek istiyorum ama 55 uriden değilde 70 uriden enerji basılırsa ne kadara abg açılır yani 1 döngü başına ne kadar zarar edilir?
  Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
   
 13. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Set başına 30 40K uridium zarar edeceğinizi düşünüyorum.

  İyi Forumlar.