abg kapıları kaç gg`e açılır

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve bekçi27 tarafından 27 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bekçi27

bekçi27 User

arkadaşlar abg açmayı düşünüyorumda uzun zamandır yapmadım ortalama 3500 gg var acılır mı sizce yorum yazın lütfen (bu arada en son ceza almışdım forumdan yorum yapmıcam dimişdim ama bu sayılmaz çünkü bu acil lazım fikirleriniz :D )

2. 5000 e kesin açılırlar ama alfa ve beta açılırsa hemen inşa etme tekrar alfa ve beta kapı parçaları çıkar gamma zor açılıyor :) üçününde parça tamamlanınca inşa et

3. bekçi27

bekçi27 User

bakalım bu aksam bir deniyecem açmayı inşallah açılır ne diyim yinede sağol kral

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  4. sevval09

sevval09 User

Sıfırdan 5bin ggye falan açılıyor ama ekstrem durumlar olabilir çok lanet bir kapı mesela geçenlerde gamma 76/82 deyken dalgınlığıma geldi çarpan 5iken bastım o da lanet normalde denk gelmez ama geldi 81/82 oldu onun üzerine 9000 gg bastım rahat ve o gamma hala açılmadı. Ayrıca abgde bir kapıyı inşa ettiğinde onu atlamaya hazırla açman daha kolay olur çünkü kapıyı hazırlamazsan çarpan tutturup o kapının parçası geldiğinde sana açık olmayan bir kapının parçasını değil cephane veriyor.

5. Rahatlıkla açarsın. Bu parça bulamayan arkadaşlara da hayret ediyorum. Kapılar 2/2 olduktan sonra GG basmayın ve o kapıları bitirdikten sonra devam edin. Yoksa çok fazla zarar edersiniz.

İyi oyunlar diliyorum.

9.000 GG'yi tek parça için mi bastın?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Aralık 2019
  6. sevval09

sevval09 User

Yani tam olarak öyle denemez sırf onu açmak için inatlaşmadım. Beyaz kasıyordum alfa beta açıldıkça yaptım ama orda 81/82 kalan gama açılmadı

7. bekçi27

bekçi27 User

arkadaşlar cevaplar için sağolun gamada takılıcam gıbı bende farkındayım ama alfa beta açılırda 2. leride açıyımmı ne dıyosunuz gama için

8. Aliens

Aliens User

Hayır; üç kapıdan biri iki kere açılırsa kapı basmayı durdur. İki tane açılandan birini yap ve öteki yedeği haritaya aktar. Öyle tekrar basmaya başla. UNUTMAYIN: Asla bir kapın iki kere açıldıysa basmaya devam etme!

9. bekçi27

bekçi27 User

tammdır sagol arkadaslar

10. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konunuzu Yeni Başlayanlar bölümüne taşıdım lütfen konularınızı uygun bölümlere açmaya özen gösteriniz. Ortalama 4500-5000 gg civarı açılıyor diye tahmin ediyorum. Fakat başka tahmini olan arkadaşlarımız var ise bu konu altından yorumlarını belirtebilirler. Ayrıca Aliensinde dediği gibi
    İyi forumlar.