ABONELİK

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Değerli bir abim kredi kartıyla 2 kere vip bronz aldı gemime Ama şöyle bir durum oldu vip bronz un bugün bitmesi gerekiyordu 1 ayı daha olduğunu fark ettim Abone olmuş olabilirmi? Kredi kartı bilgileri mevcut değil ama 1 ay daha vip imin olduğunu farkettim

Eğer abonelik varsa aboneliği nasıl sonlandırabilirim Yardım istiyorum

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Zaten abiniz 2 kere almış bu da 2 ay bronz yapar vipliğinizi anasayfa uridium sayfasına ordanda premıum sekmesine tıklayarak resimde görülen kısıma basınız bitiş tarihini göreceksiniz.sayfanın en alt kısmındadır.

KARANLIK bunu beğendi.
  3. Modum 2 ay bitti Vip olmaması gerek Ayrıca nereden süresine bakacağımı biliyorum Zaten ordan 1 ayımın daha olduğunu fark ettim Benim sorum kart bilgileri yok fakat bir abonelik söz konusu sanırım Bu aboneliği nasıl sonlandırabilirim

4. Nefes

Nefes User

Merhaba,

Viplikte bir abonelik sözkonusu değildir aldığınız ay kadar süresi uzar.

KARANLIK bunu beğendi.
  5. Kendiliğinden süresi uzadı ama Kredi kartı bilgilerini silmiştik

Statü iptalde buda yazmakta yani bir tür abonelik söz konusu

* = İptal edilmediği takdirde belirtilen günde otomatik olarak uzatılacaktır.

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

BURADAN SİLERSENİZ SORUN KALMAYACAKTIR.

KARANLIK bunu beğendi.
  7. Eğer bunu yaptıktan sonra bir daha vip bittikten sonra vip yenilenmeyecek diyosanız teşekkür ederim Sonuca varmamız uzun sürdü ama genede teşekkürler iyiki varsınız iyi akşamlar

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Emin olun bir daha almayacaktır zaten alan kişi alımdan sonra hesap bilgisini silmiştir bende 1 aylık alımlarımdan sonra herzaman silerim ve hiç bir zaman otomatik olarak almamıştır

Sizde saolun sizde iyiki varsınız iyi oyunlar dilerim.

KARANLIK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.