Geri bildirim Aç Gözlü Yönetim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lllecelll tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lllecelll

lllecelll User

bu darkorbit bıraksın artık bu açgözlülüğünü cimriliğini oyunda hergün aynı şeyleri görüyoruz bıktık artık valla indirim istiyoruz indirim ne yapmaya çalışıyor bu yönetim anlamış değilim anca parasal yenilik getirsin ama oyuncuya yönelik bşy yok, yeni harita gelsin yeni yaratıklar gelsin yaratık uridiumları artsın v. s etkinlik getiriyorlar ya elitini yada uridiumunu azaltmaya yönelik (tam tersi olması gerekirken) söyleyecek çok şey var ama neyse.. ah darkorbit ah byle yaparak kendin kaybediyon.

Son düzenlenen: 26 Haziran 2018
  2. Aç gözlü yönetim dedin beni benden aldın...

ThanaTosS45 bunu beğendi.
  3. Kebirifai

Kebirifai User

Haklısın bu aç gözlülükleri yüzünden oyunu en hafif tabirle tarumar ettiler.Vallahi oyun nasıl mahvedilir en güzel örneğini gösteriyorlar.
    Umurlarında mı? Hayır!
    Bu kadar vurdum duymaz mı olunurmuş?
    Burda oyuncular isteklerini yazıyor.Supporta yolluyor.
    Yine soruyorum umurlarında mı? Hayır!
    Pes arkadaş pes senin dediğin gibi dükkana kaç yıl oldu indirim gelmeyeli?

**_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  4. yazıklar olsun başka birşey demiyorum güzelim oyunu ne hale getirdiler :(

5. Eskici26

Eskici26 User

Oyun artık paraya döndü bunu kimse inkar edemez oyuncuları düşünen yok oyuncular örnek veriyorum bir haritada fazladan uridium kassın hemen o haritadaki yaratıkları veya başka birşeyleri engel oluyorlar şuanki sistem belli kredi kartını oyuna bağışla gerisine karışma bu bağışla lafıma illaki sende uridium malzeme alma zorlamı aldırıyorlar diyenler olacaktır biz oyuncularız biz her ay nasıl indirim paketi ve viplik alıyorsak paramızda karsılıgında rahat bır oyun ıstıyoruz ama bunu bize sunan bir ekip yok oyunda hafta sonları olusan donmalar sabah resetlere kadar düzelmeyen oyunlar şuan sizin yaptıgınızı size söyleyeyim önce para ile satıyorsunuz sonra kutulara koyuyor olmadı dükkanda yada galaxi kapılarında mıllete uri harcatıyorsunuz ama haritalar aynı yaratıkalrın verdiği uridium miktarı aynı yıllar önce lowda kamikaze atmayı iptal ettiniz sırf oyuncular fazla uridium kasıyor diye ama size sorsak kamikaze haritada sıkıntı yaratıyor dersiniz bizde bu yollardan geçtik millete yalan konuşmanın anlamı yok

lllecelll bunu beğendi.
  6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Oyuna gelen etkinlikler, kampanylar vs. merkez tarafından yapılmaktadır. Ne zaman gelir bilemiyoruz.

Yeni harita, yeni yaratık gelsin yazmışsınız. Güncelleme ve fikir havuzunda bir konu açın, aklınıza nasıl bir harita nasıl bir yaratık geliyorsa fikrinizi konuya anket ekleyerek açınız.

İyi forumlar

7. Eskici26

Eskici26 User

Modum bizim kızdığımız taraf biz oyuncularız neden bizi rahatlatacak bizi oyuna bağlyacak birşeylerin olmaması örnek veriyorum ben gemimi fulledim diyelim ne yapacagım sadece kapı ve düşman keseceğim niye oyunda farklılık yok eskiden istila gelirdi millet girmek için sıra beklerdi en azından kucurbium vardı şimdi istila geliyor bi atlıyoruz low yaratıkları içerde kimse yok patlıyoruz lowda yaratıkların tek sefer haline getirip güçlendirdiler low yapmaya kalksan kamikaze yok x1 ile low yapmak ölüm peti 20 seviye yaptınız bize faydası oldumu hayır bunlar yerine skylabın seviyesini arttırsınlar seprom 9 bin yetmiyor skylab 25 30 seviye olsa seprom en kötü 25 bin olsa kötümü çılgın cubiyi kaldırdınız neden protegit görevi geldi hemde oyuncular orda güzel uridium kasıyor diye ellerinden gelseler yaratıkdaki uridiumları sıfırlayıp sadece bizden uridium alın dicekler eskiden twich yayını vardı markete indirimler geliyordu eskiden 1 milyon uridiumla 1 hafta kapı dönerken şimdi cumartesi geceden otur pazar aksamı uridium 0 bunlara biz birşey deyince hemen galaxi dekiler şans oluyor biz bişeylerin farkındayız ve biz bunlara karşıyız şirket kendini düşündüğü kadar oyuncularını düşünse oyun bu hale gelmezdi eskiden x3 de anasayfadaki indirimli paket işliyordu bunu çoğu oyuncu bilmiyor ve satın aldıklarında sadece normak paket geliyor bunu şimdi söyledim diceksiniz ki sizin için x4 getirdik afedersiniz ama x4 dü bizim için gelmedi şirket daha fazla para kazanması için getirdiler. SAYGILAR.

Nefes° ve ***M_İ_H_A_İ_L*** bunu beğendi.
  8. .maxpayne

.maxpayne User

fiatlar düşürülmeli çok pahalı bir oyun

lllecelll bunu beğendi.
  9. Nefes°

Nefes° User

Selam yazdığınız herşeye A dan Z ye katılıyorum yıllar oldu oyunda gram gelişme yok yanlış anlaşılmasın yeni çıkan gemiler ve lazerlere birşey demiyorum zaten onlarıda parası olmayan yada bot kullanmayan yapamaz o apayrı bir konu bundan 5-6 yıl öncede bu tür konular çok açıldı güncelleme fikir havuzuna neler yazıldı ne düşünceler sunulduysada olmadı nedeni zaten ortada sömürü,oyun başlı başına bir sömürü ilkesi ile yönetilmekte ''Ben sana biraz verdim ama sen bana bunun 10 katını vermek zorundasın yoksa sana bu oyunu dar ederim ha sen bana istediğin kadar kız zaten bu oyunu bıraksan bile 1-2 yıla yine kucağıma düşüreceğim seni''ile yoluna devam ediyor buda tamamı ile gerçek olan bir durum çünki ben şimdiye kadar kendim dahil bir çok kişinin bu oyunu bırakıp kaç kere yeniden başladığına şahit oldum kimse kolay kolay bırakmıyor maalesef ve bırakıp gelenler aynı bıraktıkları isyanlardan devam ediyorlar.

Görevli olduğum zamanlardan biliyorum birçok kişinin düşüncesini raporlar halinde gönderiyorduk halda gönderiliyordur çok oy alan yada çok sitem alan düşünceler ama yönetim kendine en yakın sömürü kısmını alıp onu yontup kendine göre biçimleyip bir kaç günceleme yapmıştır tabiki çıkarları doğrultusunda,şuan oyunda bir birleşme havasıdır esiyor oyundaki hiç bir soruna eğilim yok varsada ben görmüyorum ama yok her hafta sonu çıkarılan 2 katı kapı ödülleride gelişmiş gemiler sıralama yapsın diye yoksa gemisi güçsüz orta derece adamlar zaten parasız oynadıkları için 1-2 kapı anca yaparlar yine görülüyorki parası olana hizmet ediliyor o yüzden biz hafta sonları çok güzel bir etkinlik yapıyoruz kimse demesin ve artı ortak yapılan kapı hadesede öyle güçsüz kimse zaten alınmıyor,gelelim dünya kupası space ball etkinliğine maalesefki tamamı ile herşeyin ortada olduğu bir etkinlik petin çok hızlı ise alırsın yoksa yok :) anlayan anladı beni,vallahi oyun içinden çıkılmaz bir kuyu biz ne söylersek söyleyelim ne yazarsak yazalım çok bir şey değişmeyecek anca kendimizi kandırıyoruz gelişi güzel oynamaya devam arkadaşlar hayat burada değil dışarıda sevdiklerimizle birlikte güzel o yüzden oyunu oynamak için oynayın oyun yönetimi hiç bir şekilde değişmeyecek onların isteği doğrultusunda para kazandıracağınız bir düşünceniz varsa bence yazın ve oluyormu olmuyormu bakın görün,burdaki görevli arkadaşlarında emin olun yapabileceği hiç bir şey yok zamanında bende bir şey yapamıyordum onlarda sizler gibi bu yazılanları okuyup geçiyor kimse parasız oynayanın yada emek ile yapılan şeylerin arkasında durmuyor ve durmayacak 1-2 saat zaman geçir ve çık.

Hayırlı Cumalar arkadaşlar.

10. lllecelll

lllecelll User

Allahına kurban bu oyun bu kadar güzel anlatılmazdı..

11. lllecelll

lllecelll User

Allah gönlünden geçeni versin :D

Nefes° bunu beğendi.
  12. takemyhard

takemyhard User

benim tanıdığım eski oyuncuların neredeyse hepsi oyundan uzaklaştı , kalanlarda bırak uri , indirim falanı vip bile almıyor...bende dahil... sadece oyuna girip sepron çekip varsa etkinlikteki basit görevleri yapıp çıkıyoruz oyundan. şimdi 5 yıldır oynayıp daha 1 kere bile gizli haritaya atlamamış, bırak sepron bugunu lazer mix bile yapmamış , herşeyi emeğiyle yapmış bu kardeşinize diyolarki ; sen boşuna ümitlenirsin oyun düzelecek diye. gizlide milyarlarcaa beyaz kasana dokunmayız,sepron buguyla milyarlarca besleme yapana dokunmayız,haritalarda bu hilelerle kastıkları beyazlarla , sepronlarla bot'a atıp 24 saat kasan hesaplara dokunmayız, etkinliklerde bu hilelerle kasan oyunculara arka çıkar onlara özel etkinlik düzenler ve yaptıklarını görmezden gelir ve kollarız... sen sazan olarak yatır parayı çek uriyi sazanlığının gereği yetişmeye çalış bu bizim kolladğımız yüzsüzlere diyolar... benimse sazan olmaya hiç niyetim yok; zaten bu saatten sonra 100m uri çeksem yine yetişemem bu yüzsüzlere :) değil serverları birleştirmek ; botçularla bu ekibi( tüm oyun yetkili ve geliştiricileri) üstüste koyup birleştirseniz yinede kandıramazsınız bu sazanı artık :)

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  13. Oyun şuan botta olup katlama paketi ve vip alanlardan geçiniyor.bota koymayıp para yatıran arkadaşlar yok denecek kadar azdır diye tahmin ediyorum.ben de bırakıp tekrar başlayıp tekrar bırakanlardanım:)
    Bu oyunu oynayan genç arkadaşlarım oyunu oyun olduğu için oynayın , hırs yapmayın yoksa asosyal olursunuz gidin gezin eğlenin dolaşın.
    Bu oyunun yönetimi düzgün oyuncuları haketmiyor.

FANTOMARI, lllecelll ve takemyhard bunu beğendi.
  14. Prophecy

Prophecy User

Güncelleme fikir havuzunda kaç tane konu var yüzlerce oy desteği alan, hangisi oldu? Yeni harita, yaratık fikirleriyle ilgili konular açıldı.
    Etkinlik fikirleri vardı bir sürü güzel. Hangisi yapıldı?
    Sıkıldık aynı şeyleri görmekten, Spaceball etkinliğinden sadece belli kesim faydalanıyor, Capture the Beacon kimsenin umrunda bile değil. Güzel etkinlikler istiyoruz biz. Her etkinlikte tonla payment ürün görmekten bıktık.
    Elimde yapacak sadece pvp görevleri ve uber kaldı, uber görevleri bitince kimi keseceğim? Serverda ya full+full'ler var ya da o görevlerde istenmeyen gemisi olan zayıflar. 150 Citadel'i nereden bulacağım? Bana bunu açıklar mısınız? Oyunda sayborgdan başka gemi kullanan mı var sanki böyle bir görev var.
    Korsandaki pvp görevleri zaten yapılması imkansız korsanda doğru düzgün oyuncu yok. Yok yani en kalabalık zamanda 2-3 kişi belki oluyor.

Son düzenlenen: 1 Temmuz 2018
  15. Hocam bot kullanıyor herkes. Madem bot konusu açalımda. Bizde kullanalım alenen bilinen bişeyse.

16. Nefes°

Nefes° User

Kimseye kullanmayı önermiyoruz.
    Oyun botun önüne yapacağı etkinliklerde vereceği ödüller ile uridium alımlarındaki indirimli fiyatlarını daha fazlalaştırdığı zaman bu tür programların önüne geçebilir yoksa bu işin içinden çıkmak eskidende zordu şimdide zor,oyuncu banlamak ile bu çözüme ulaşılmıyor maalesef banlanan oyuncu yine yeni bir hesap açarak banlanmayacağı yeni bir program ile geri dönüş yapıyor hani nerde bunun adaleti diye soruyor haliyle insan kendine :) ne fark etti neyin önüne geçebildi sonuç 3-5 kişi ceza aldı geldi yerine 10*15 kişi,hayır etkinliklerde verilen ödüller gerçekten çok komik düzeyde çoğumuz gülüyoruz verilen ödüllere ve çoğumuz yapmıyoruz mesela ben yapmıyorum uri almayıda bıraktım gerçekten çok pahalı vipide şu 2x da alıyorum en hesaplısı onun dışında ne kasılırsam o, yönetim gerçekten uyuyor uyumayada zaman geçtikte alışıyorlar,bakınız burdaki görevli arkadaşlarımıza çok kızıyoruz kızmayın bende zamanında burda supportta görev yaptım gerçekten birşey yapamıyorsunuz buraya yazan arkadaşlar admin bir şey yap adam ne yapacak tarama yapılıyor diyebiliyor valla ben bile zamanında o tarama nasıl yapılıyordu hangi günler hangi düzeyde yapılıyordu bilmiyordum inanın kimse bilmiyor heleki son zamanlarda çıkan etkinlikler bile buradaki görevli arkadaşlar sonradan sizinle öğrenebiliyor sorunları ve istekleri rapora ekliyorduk zamanında hala aynıdır değişmemiştir ama daha öncede yazdığım gibi işe gelecek diş tutabilecek fikirleri alıp para bazında yapıyorlar maalesef sadece bot değil oyundaki sorun sorun ararsan acayip fazla hiç umudum yok biri bitiyor biri başlıyor sorunların oyun kendi ekseninde dönüyor kendi içinde etkinliklerle ayakta duruyor durun bakalım nereye kadar gidecek desekte bizde kaptırmışız kendimizi o eksene dönüp duruyoruz peşinde :) arkadaşlar oyun bu demekten başka birşey diyemiyorum size ses çıkarmaya devam bırakmak yok adalet sessizlikle sağlanmaz çığlık atmaya devam.

*LİON*[TET] ve **_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  17. takemyhard

takemyhard User

çok çığlık atma arte kızar banlar :)

18. Arte ne zaman buranın patronu oldu la. :D daha ara verdim arte patron olmuş. Chatte çocuk kovalatırdık eskiden :)

19. çok doğru peti 20 seviye mantık ne mesela skylab kesinlikle gelişmeli geçen arge sıfırladım 3 gün önce hala argemi yapamıyorum mesela ve de görevler koyuyorlar uri veren görev yok yani 75m tp veren görev 1.5k uri veriyor şunları düzenleseniz bile oyun sevilir yani..

Kebirifai ve **_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  20. Mcqeen

Mcqeen User

Görevlerdeki uri miktarı biraz artmalı. Uber görevleri var mesela 5000 tane kes diyor. Ödülü de 100bin uri olmalı.

lllecelll bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.