Geri bildirim Acayip Manyak Etkinlik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SilentsKiller tarafından 28 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni İsim Ne Olsun?

1. DarkYenidenBağlanBit

oy sayısı 11
    52,4%
  2. OrbitSonuBağlantıKoptuDark

oy sayısı 9
    42,9%
  3. Lagorbit

oy sayısı 2
    9,5%
  4. LaGorumBakGit

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Haftalık yeniden Bağlanma etkinliğine hoşgeldiniz arkadaşlar. Hoş oyun haftaiçi de farklı değil ama haftasonu geldiğinde darkorbitin adı değişsin.

2. мαđøχ

мαđøχ User

3. DO gerçekten bizleri çok üzüyor... Her ay başı 4-5-6-7 gün giremiyorsun oyuna düşünsene :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Eylül 2018
  4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Espiri içerikli bir konu açmışsınız ancak alakasız şeyler yazmışsınız.

Oyun donmasından bizde müzdaribiz.Genel olarak Türk serverlerinde bu sorunlarin yaşandığını fark ettik. Merkez ekibe bu sorunları iletiyoruz. Server birleşmeleri bittiği zaman bunun üzerine yoğunlaşacağını umuyoruz.

İyi forumlar.

5. Darkorbit çıldırtttı beni dostum.

iyi forumlar

6. ♣ONUR♣

♣ONUR♣ User

yemin ediyoum yazık bu oyunu oynayanlara ve tr serverlarındaki arkadaslara ve tabiki bize yazık ne admin ilgili ne mod ne support resmen kendi kendimize bişeyler yapmaya calısıyoruz

7. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım bizler TR ekibi olarak sizlere yardımcı olmaya destek vermeye çalışıyoruz. Sizler sanıyorsunuz burada kimse sizi dinlemiyor sizin sorunları çözmeye gayret göstermiyor sanıyorsunuz. Bizler hafta sonu sabahı bile sizlere destek vermek için buradayız evet oyunda bazı sorunlar var haklısınız hafta sonuda geldi. Lakin tek bizin tr serveri birleşmedi yaklaşık 90 server birleşmeye başlandı kademe kademe oluşan sorunlar he değişle çözülmüyor. Support teknik ekibimizde sorunları düzeltmeye mücadele ediyor, bizleride anlayışla karşılamanız lazım biraz sabır biraz saygıyı hak etmiyormuyuz sizce.

İyi forumlar.

♣ONUR♣ bunu beğendi.
  8. Daha kaç server kaldı ?

9. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım oluşan sorunlardan dolayı geriye kalan birleştirme şuan için ertelendi ama fazla server kalmadı oluşan sorunlar dolayısıyla bize şuan gelen bilgi böyle bizlerde sizin gibi sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyunun düzelmesini çünkü bizlerde sizler gibi birer oyuncuyuz sizin yaşadığınız sorunları bizlerde yaşıyoruz.

İyi forumlar.

_*_supernatural_*_ bunu beğendi.
  10. DRONES

DRONES User

Bazı modları tenzih ederek konuşuyorum. Okuduğunu anlayan, anladığını oyunun, yazılanların, bilgi birikiminin sonucunda bir sentez haline getirebilen modlar istiyoruz. Şahsen ben böyle modlar istiyorum alım usüllerinize bunları içeren bir test mülakat benzeri birşey koysanız iyi olur. Yazdıklarınızla alakası yok ama yazdıklarınız oluyor demek gerçekten güldürücü. Ben senden üstünüm ben daha iyiyim bir cevabım olmalı gibi yaklaşımla 3-4 mod birden bir konuya hücum ediyor bir mod gereken cevabı verir ikili tartışmalardan uzak durur. Oyunu savunma veya kötüleme gibi durumlara girmemeniz gerekiyor tarafsızlığınızı koruyarak konulara yaklaşırsanız daha olumlu sonuçlara ulaşılabileceğini düşünüyorum iyi forumlar.

Prophecy bunu beğendi.
  11. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım yazıya aldığınız konu ve hitap analiz tarzınızı beğendim sizi tebrik ederim. Lakin bizler mod olarak sizleri bilgilendirmek sizlere bir nebze fayda sağlamak için buralardayız. Fakat malum beş parmağın beşide bir değil kardeşler arasında bile düşünce ve anlayış farklıdır bizler burda sizlere özveri ve sabırla cevap vermeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Belki hatalarımız olmuştur yada oluyordur. Bunları sizin hoş görünüze sığınarak affınızı istiyoruz arada burada amaç saygı ve sevgi çerçevesinde karşılıklı diyalog kurmak sorunları çözmektir. Asla bizlerdeki düşünce sizleri burada ezip üstünlük sağlamak gibi bir lüksümüz yoktur ve tarafsızlığımızı hep korumaktayız.

İyi forumlar.

DRONES bunu beğendi.
  12. {~VENOM~}

{~VENOM~} User

Yine size yakışır bir hitap şekli. Oyunculara yaklaşım şekliniz gerçekten muazzam.

13. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım saygı ile düşüncenizi açıklamışsınız ,bende size saygı duyuyorum. Lakin tatlı bir Öz eleştirin için size bende şahsi düşüncemi açıklıyayım süper forum moderatorü arkadaşımızın açıklamasını beğenmediğinizi anlıyorum. Bizim burada sizlere olan açıklamalarımızı beğenmediğinizi düşünmektende kendimi alamıyorum. Fakat bizim buradaki sizleri aydınlatmak , sizleri bilgilendirmek için verdiğimiz öz veriyi görmezden gelmeye çalışan art niyetli bazı oyuncu arkadaşlarımızda oluyor. Bizler bu arkadaşlarada sabırlı olmaya ve saygı çerçevesinde cevap vermeye çalışıyoruz lütfen anlayışla karşılamanızı temenni ederim.

İyi forumlar.

14. {~VENOM~}

{~VENOM~} User

Benim sizinle bir sorunum yok 10 senedir bu oyunu oynuyorum sizin sadece forumda oyuncular ile support arasında bir köprü olduğunuzu biliyorum. Yalnız alıntısını yaptığım mod arkadaşımız ne zaman bir şey yazsa alaycı bir dil ile oyunculara yukarıdan bakarak cevap veriyor. Belki başka bir mod yazmış olsaydı yazdığını gülüp geçecektim fakat bahsi geçen arkadaş olunca daha önce yazdıklarını hatırlayınca yazmadan edemedim. Belki iyi bir insandır kendisini hitap ediş şeklide budur fakat bir sizin hitap şeklinize bakıyorum birde ona. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.

15. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım öncelikle saygı çerçevesinde yaklaştığınız için sizlere teşekkür ederim evet bazı kişilerin konuşma tarzı hitap tarzı farklı olabiliyor. Burada önemli olan karşılıklı anlayıştır, bundan dolayıda kimseye peşin hüküm vererek onun bu yaklaşım tarzını yanlış anlamamak lazım diye düşünüyorum. Lakin ince davranışınız nazik hitap tarzınız benide memnun etmiştir. Size saygı ve güzel oyunlar diliyorum.

İyi forumlar.

{~VENOM~} bunu beğendi.
  16. Prophecy

Prophecy User

Şekiller diksiyonlar yerine bilgi birikimlerini tartışalım mı :)
    Mesela yanlış bilgilendirmeler, sorulara eksik cevaplar, yeni başlayanların kasılamayacağı yerleri önermek veya full adama çocuğa anlatır gibi anlatmak falan var ya mesela. Ondan sonra da uslup uyarısını biz alıyoruz

17. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım sizin bu oyunda ne kadar oynadığınızı anlamış değilim.Lakin sizin burada ne yapmak istediğinizide anlamış değilim ama saygı çerçevesinde yaklaşan tüm arkadaşlarda aynı şekilde saygı ile cevap alırlar yani bir ata sözü vardır ne ekersen onu biçersin.

İyi forumlar.

18. ♣ONUR♣

♣ONUR♣ User

azrai modum tamam dogrudur server birleşiyor size zaten lafımız yok bizi yok saymalarına kızıyoruz ne etkinlik getiriyorlar ne telafi ne başka bişey neyse bakalım bekleyecez saglık olsun

19. Merhaba,

Önümüzdeki ayı bekleyip görelim derim ben:)
    Sizlerin durumunuzu anlatmaktayız inşallah dilediğiniz gibi olur, bütün oyuncularımızda etkinlikten yararlanabilirler.

İyi forumlar dilerim..

♣ONUR♣ bunu beğendi.
  20. ŞerefBey

ŞerefBey User

Lagorbit diyede seçenek ekleyiniz lütfen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.