Açık Artırma Sınırlaması.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KorGeneraL tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. fikir güzelde şimdi 2 saat beklettıgın zaman oyuncuları anlaşmazsızlık cıkar

2. bence bole ii bu neyi kanitliyo ben 3 lv ike 15 lv den vega aldim nedne cunku klandaydim klan yardimi felan sizin dediniz le nasi olucak shukadar parasi olan alicak e ozaman yardimlashma kalmaz

3. Konunun geliştirilmesi lazım fikir güzel fakat..

4. tr6 nın başlarıydı o zaman cm lik yapıyorum ihaleye 300.m bastım irise adım yazmadı bizim 300 uçtu tabii cm olduğum için adminime şikayet ettim adamı bi kontrol edin hile var galiba 7 lvl adam 300e geçemedim diye meğersem klanı kredi atmış diyeceğim bu gününüze şükredin arkadaşlar DO te yatın kalkın dua edin belki bekliyeceksiniz ama en azından artık emeğiniz heba olmuyor paranız geri geliyor ben o 300ü biriktirene kadar neler çekmiştim klanımda yoktu :D:D ama sonra klan kurdum ve isteyen hemen herkese şirket ayırmadan iris ve gemi yardımı yaptım sırf o eski günlerin hatrına şu tr6da kaç kişiye gemi ve iris almışım:D:D hepsinede helali hoş olsun

5. Banada alır mısın tr6da oynuyoorum :D

6. valla klan dağıldı düştü 11. sıraya sıralamayıda banlı gemiler tutuyo kendi gemime bile girmiyorumki işte böle forum felan abkıyom arada soğudum oyundan:D

7. KorGeneraL

KorGeneraL User

Yardımcı olmak güzeldir.

8. KARANLIK

KARANLIK User

O oyuncularında emek verip biriktirdiği kredileri kullandıklarını varsayarsak bunda bir haksızlık yok.Onlarda o sıkıntıyı çektiler sonuçta.

9. Bence de açık arttırmanın şuanki hali iyi. Eğer creditsin yoksa bir klana üye olup istediğin itemi almaları için credits isteyebilirsin.

10. KorGeneraL

KorGeneraL User

Yeni başlayan oyuncuların Allah yardımcısı olsun diyelim konuyu kilitleyelim lütfen. :D

11. Yeni başlayan oyuncuların bu oyundan zevk almaşı şansları pek yok gibi. Ne de olsa oyun 8 SENELİK yaşlı bir oyun. Açıldığından beri kasılan oyuncuları düşünürsek yeni başlayanların bu seviyeye erişmesi imkansızdır. Oyun böyle oldukça ben yeni başlayan oyuncu diye birşey olmayacağını düşünüyorum.

Iceman bunu beğendi.
  12. Prophecy

Prophecy User

bence lwl lwl hatta şirket şirket ayrılmalı

13. Merhaba ,

Açık arttırmada her zaman en çok krediyi veren kazanır. En ucuz yolda almak istiyorsan gece basmayı deneyebilirsin.

14. KorGeneraL

KorGeneraL User

Ben istediğim iteme istediğim rakamı basıyorum onda sorun yok. :)
    Yeni başlayan oyuncularda zamanla alışırlar o zaman. Konu kilit. ;)

15. KARANLIK

KARANLIK User

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.Ayrıca konuyu gerekli desteği almadığı için duyarlılık gösteren konu sahibinede teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.