açık artırma sournu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ╚►VooDoo[Pro] tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın modum ben müzayde salonundan amber tasarımını aldım hatta mesajda geldi aldın diye. ancak ekipmanıma girdiğimde cbs design diyor bu nedir ? boşuna credi vermiş oldum haa sorun değil credi kasmak ben hakkımı arıyorum bunun bir an önce çözülmesini istiyorum. bu arda ben cep telefonumla ilgili sıkıntı oluyor oyuna x3 zamanı para yüklicem herşeyi yazıyorum gelmiyor BIG xxxx yazıyorum ancak gelmiyor.(xxx] [sayı maksatında ] bigbointten mesajda alıyorum kodu almak istiyormusnuz diye onaylıyorum sonra eksik yazı diyor müşteri hizmetleri diyor . payogada sıkıntımı var yoksa bendemi anlayamadım SAYGILARIMLA/Eƒsaηe®

acil pm atarsanız sevinirim... :)

2. csb desing bendede yazıyor ama ona tıklarsan gene amber olur. Yani boşu boşuna para gitmedi+ bu tür şeyleri foruma yazma. Supporta yazmalısın ;)

3. hayır tıklıyorum ancak hala enforcerde kalıyor oyuna giriyorum enforcer tasarımı gözüküyor

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Açık arttırma sorunu için supporta başvurunuz. Hattınız faturalı ise müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz ve ödeme sorunlarınızı supporta bildiriniz.

Keyifli Forumlar.

5. soalun modum şimdi amber tasarımını kullanabiliyorumö çerezlermi sildim ve oyunu kapatıp açtım amber tasrımını kullanabiliyorum... tamam hattım faturalıdır kolay gelsin supportA BAŞVURACAM KESİN BİR CEVAP ALABİLİRMİİM ?

6. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Öncelikle hattınıza aid müşteri hizmetlerine ulaşarak hattınızla alakalı online alışverişe açtırarak tekrar deneyebilirsiniz .Eğer hattınız online alışverişe açık ise ödeme sorunu yaşıyorsanız supporta başvurunuz .Support'dan gün içerisinden yoğunluk durumuna göre gerekli cevabı alabilirsiniz.

Gerekli cevap verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2014
    Nefes bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.