Açık Artırma Türkiye Saat 20:00-20:59 Crediler Gelmedi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ΛþЯØÐÎŤƐ tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar Ben Bugun Açık Arttırmaya 45.111.222 Credi bastım (iris) ama irisi alamdım bende biliyodum alamıyacagımı fakat oyunda olusan bir sorun yuzunden yuzlerce insanını credisi gelmedi ben de bunlardan biriyim iskandinavya 1 ΛþЯØÐÎŤë*TR bu sorunun duzeltilmesi icin support a yazdım ama cevap gelmedi ve 45m bana evlat acısı gibi koydu :D benim oyle cok iyi bir carım yok bu parayı 3-4 gunde kasa biliyorum ama cok ugrasıyorum ve bu sorunu duzeltimesini istiyorum bu sorun ile karsılasan arkadaslar bir nokta bir simge koyarak bu konunu yukseltilmesini ve yetkililer tarafından duyulmasını istiyorum :D

2. buzmavi

buzmavi User

Hangi sunucuda oynuyorsunuz sunucunu belirtiniz.

3. İskandinavya

• 22.01. 19:45 Teklif verildi - 1,777,889 C.
    • 22.01. 19:45 Teklif verildi - 2,222,222 C.
    • 22.01. 19:44 Teklif verildi - 2,222,223 C.
    • 22.01. 19:44 Teklif verildi - 2,222,222 C.
    • 22.01. 19:44 Teklif verildi - 36,666,666 C.
    toplam 45.111.222 ediyo evt :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ocak 2014
  4. arkadaş banada böle olmuştu neymiş mesele biliyonmu yanlışlıkla son 20 snyede basınca bir sonraki ticarete girmiş blki seninde böyle olabilir

5. yok bu oyle bişe deil ben 20 dk vardı verdigimde oyundaydım herkesi oyundan attı deişik bişeler oldu oyun dondu bir anda sonra girmeyi denedi girmedi bende 10dk youtuba baktım dedik duzelmiştir bir dim baktım herkes isyan ediyo

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu hakkında suporta yazdıysanız size gelecek cevap doğrultusunda hareket ediniz. Yoğunluktan dolayı geç cevap gelebilir lütfen bu konuda sabırlı olunuz. En geç 48 saat içerisinde size cevap verilecektir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.