Açık Artırmayla İlgili Bir Sorun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve dothraki tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. dothraki

dothraki User

Merhaba, ben açık artırmada(aslında onun doğrusu "arttırma" da neyse, öyle geçiyor hep) son saniyelere doğru bir teklif yaptım ancak o teklifi ne yapabildim ne yapamadım gibi bir şey, para gitti onda sorun yok ancak teklifim o saatteki açık arttırmada da görünmedi sonrakinde de.Bir teklif yapmamışım gibi görünüyor ama para uçtu.Çok bir para değil 2 milyon credits lakin benim için şu aralar fazla.Acaba bu neden oluyor, başka olan insanlar var mı, çözümü var mı onu geri almanın?Şimdiden teşekkürler.

Bir de aslında ben bunu support'a yazmak istemiştim ama SUPPORT diye bir link göremeyince / bulamayınca konu açtım. İllaki support vardır, ona ulaşmanın yolunu gösterirseniz çok sevinirim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2014
  2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

açık artırmayla ilgili son sanıyeler basmayın örneğin 30 sanıye varkn basınız ınternetınız yavaşsa geç kalırısınız eyer kıredılerınız gerı gelmıyor ıse supoorta bildiriniz
    supoort foruma gırdıyınız ufak sayfanın üstünde yazar

Keyıflı forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.