Açık Arttırma Bugu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve -_NumberOne61_- tarafından 8 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba beyler benim bir sorum var sanırım hesabımda bug oluştu. Geçenlerde Açık Arttırmadan tek kullanımlık kamuflaj almaya çalışıyorum ne kadar versem de yinede kaybediyorum ve kredim geri gelmiyor. Size örnek olarak göstereyim Kamuflaja birisi 5 milyon kredi basmış, ben Açık arttırmanın bitmesine 10dk kala 5.1 milyon basıyorum ve açık arttırma bitene kadar en yüksek teklif veren olarak beni gösteriyor fakat açık arttırma bitince kamuflaj gelmiyor ve geçmişe baktığımda benden daha düşük teklif veren (5 milyon) birisi kazanıyor. Sorunun garip kısmı da şu ki Kredilerim geri gelmiyor.

Tarih: 08.04.2021

Saat: 12.35

2. Mineral

Mineral User

İhaleye girerken son 5 saniyede girersen ihale büyük ihtimal sizde kalır.Kaybettigin ihalelerde iade almadıysan supporta yazmalısın.Mutlaka iade edeceklerdir.

3. Supporta nasıl yazabilirim ki ? birde önemli olan para değil teklifim yüksek iken kazanamıorum daha düşük birisi alıyor bu garip değil mi ?

4. Mineral

Mineral User

Foruma girdiğiniz platformda support baglantisida var oradan iletişime geçer cevabınızı oyun üyeliğinin kayıtlı olduğu hesaba gelen mesajla alırsınız.Bir sorun varsa mutlaka düzeltirler.

5. tamamdır teşekkürler

6. Mineral

Mineral User

Rica ederim.iyi oyunlar

7. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Tekrar tekrar aynı konuları açmamaya özen gösteriniz. Bir diğer konunuzda da cevabı vermiştim. Support'a yazarak giden kredinizin iadesini isteyebilirsiniz.

Support'a nasıl ulaşacağınız bilmiyorsanız;

Kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.