açık arttırma credits geri gelmedi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ||WhYcHaKaL||[DLN] tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gezegenler Arası Açık Artırma
    19.03.2014 05:59
    TEklifin geçildi.
    Selam ™MARJ!NAL™|HUN™|,

LF-3 (LF-3) için verdiğin teklif geçildi. Kredilerin hesabına geri gönderildi.

DarkOrbit Ekibi

bu mesaj geldi ancak credist im geri gelmedi
    Support a yazdım credits yada itemimi istiyorum

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu yaşanan problemleri düzelmesi için özellikle bu konu hakkında iletimlerimizi her daim yapmaktayız kısa zamanda düzelmesi için çalışıyoruz.

3. şimdi credim gelcekmi gelmiycekmi onu soyleyin

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Support size ne cevap verdi bilmiyorum bir kez daha mesaj atarak credinizin geri verilip verilmeyeceğini sormalısınız supportun vereceği cevap esas olandır.

5. Merhaba,

oyunlarımızı oyuncularımızın gereksinimlerine göre ayarlayabilmek ve geliştirebilmek için, oyuncularımızın görüşlerini almak bizim için çok önemli. Bu vesile ile her soruya anında cevaplandırmak için büyük uğraş veriyoruz. Yinede birkaç işgünü içerisinde cevap alamadığın zaman, bunu bize bir E-Mail ile bildir.

Böyle hareket et:

- Sorununun konusunu ve bilet numarasını yaz, bu araştırmamızı kolaylaştıracaktır. Örneğin: „CE: Bilet numarası 2014031*********

Sorununun işlemini hızlandırmak için, lütfen bu bilgileri de ekle:

- Oyun ismi ve gerekirse lisan
    - ÜYE-İD
    - Kullanıcı ismi

Sıkça sorulan sorular SSS bölümünde de cevabını buluyor. Veya oyununun yardım sayfasına bak, belki sorunun cevabını orada da bulabilirsin.

Bigpoint-Support-Takımın

ikidir aybı şeyi atıyor dalga geçiyorsunuz değilmi sizin kadar ilgisiz adminler göremedim pardon ama çok yalnış yapıyorsunuz

ikidir aynı şeyi atıyor dalga geçiyorsunuz değilmi sizin kadar ilgisiz adminler göremedim pardon ama çok yalnış yapıyorsunuz

not:[soylediklerini yaptım]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2014
  6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakın bu oyunculara ilk gönderilen mesajdır bu mesaj evet iletiminizi aldık en kısa zamanda ilgilenileceğini ibraz eden otomatik mesajdır mesajınızı sabah 09:00 ile 17:00 arasında atarsanız daha yararlı olacaktır mesai saatleri dışında atılan mesajlarda biraz geç bakılmalar olabilir bu sizin yazdığınız mesajın iletildiğini göstermek için atılan mesajdır.

Şimdi tekrar attığınızda bile aynı mesajı alırsınız sorunuz değerlendirilip hesabınız incelendiğinde size geri dönülecektir.

İlgisiz demişsiniz biz burda kimseye ilgisiz kalmamaya çalışıyoruz ilgisiz olsak mesajınıza karşılık yazmazdık forum üzerinden yapabileceklerimiz maalesef sizi yönlendirmek olabiliyor teknik ekip değiliz ve sizden aldığımız şikayetleri an be an iletimlerimizde belirtiyoruz lütfen sakin ve sabır ile bekleyiniz.

7. Yukardaki gelen yazı sizin yazdığınız mailin ulaştığına daire bir mail.

48 saat içinde geri döneceklerdir.

8. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli cevaplar verilmiştir. Supporttan gelen cevabı bekleyiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.