Açık Arttırma Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tmm ben yanlış anlamışım :D

2. Çok güzel bir yenilik.

Ama verilen kredi miktarını göstermektedir.En azından 1 kişi en fazla günlük yada haftalık açık artırmada en fazla 1 defa teklif yaptıktan sonra başka teklif yapamasa güzel olurdu.

Örneğin Spetrum tasarıma 100 bin kredi bastım biri beni geçerse bir sonraki müzayede salonu açılana kadar o ürüne teklif yapmamızı engelleyecek sistem olsa bence güzel olurdu.

3. Oyunu belescilige doğru surun bakalım neler olur görün o zaman oyuncular oyunu bırakır bahse varım 30 milyon oyuncusunu kaybeder bu yenilikle

4. Hakan abim neyin 30 milyonundan bahsediyosun herkezin 20-30 tane hesabı var zaten. o 86 milyon sahte dediğim gibi oynayan en fazla 3 milyon vardır

5. 250 bin urimi geri istiyorum :mad:

6. :D kardeşim oyunu +20 yaş yapmadıkları sürece sesi çıkan çok olur boş olur. ;)

1. Benim şimdiğe kadar darkorbitte gördüğüm en berbat yenilik bu ben bu kadar saçmalık görmedim bu aegisi citadeli uridiumla alanlar var örneğin ben madem bu gemileri açık arttırmaya koyacaksınız bunu ilk baştan yapmanız gerekiyordu bizim koyduğumuz uridiumlar boşuna gitmiş oldu darkorbit yöneticilerini yaptıkları bu yenilikten dolayı kınıyorum!!!

7. inşallah senin gibi düşünen daha çok insan vardır şimdilik 2 kişiyiz :)

8. -MeXic0-

-MeXic0- User

İlk 5 tasarıma birşey diyeceğim yok ama aegis citadel spearhead ve bunların tasarımı koyulması , klan modüller vs çok ama çok saçma olmuş . Aegis citadel için uridium çekenler geliştirme yapmayıp gemi alanlar var . En geç 2 ay sonra hemen hemen her oyuncuda her türlü gemi ve tasarımları mevcut olacak oyunun bir tadı kalmiyacak bir daha düşünülmeli bu yeni sistem.Ayrıca yenilik üstüne yenilik geldi biraz ara versinler nefes alalım kendimize gelelim yahu.

9. Aşırı saçma+aşırı berbat kalksın bence çok kötü bişi hemen kaldırın geç olmadan

10. foruma yazılan değerlendirmelerdende anlaşıldığı gibi bu yenilikler beğenilmedi darkorbit yöneticileri ve bunu yapanlar bu hatanın farkına artık varsın ve eski haline döndürsünler açık arttırmayı !

11. Selamün aleyküm.bence güzel bir ihale ortamı oluşmuş.oyuna renk ve hareket gelecek.eskiden haritalarda yapılan kredi savaşları tekrar hız kazanarak devam edecek demekki.Hayırlı olsun.

su_bardagı bunu beğendi.
  12. -MeXic0-

-MeXic0- User

Cebimizden çıkan paralara ne olacak biz para ile uridium kasarak alalım diğerleri krediyi versin alsın adaletsizlik oluyor..

13. Çok kötü olmuş adamlar o kadar emek harcıyo tasarım almaya urilerini geri verin o zaman ?

14. bence bu yenilik üzerine birçok kişi oyunu bırakır soğuk suyuda bigpoint ve darkorbit yöneticilerine içirtiriz inşallah yaptıklarından çok pişman olurlar!!

15. goli tasarımları günlük, diğer gemiler haftalık olmalıydı bence test serverında olduğu gibi,

16. tıcaret ıyıde verılen teklıf gorunmeseydı barı

17. Beyler mantıklı olun mantıklı :)
    Bu oyunun global manada dönüş noktası Rick'in oyunun başına geçişi oldu.
    Siz farkında değilsiniz ama oyun eskiden o kadar çok paraya dönmüşti ki (ben ve buradaki bir çok kişi de hatrı sayılır bir mevla yatırdık oyuna.) ezik diye tabir ettiğimiz oyuna yeni başlayan kafilenin bize yetişme gibi bir ihtimali bile ortada yoktu.
    Şimdi bunlar ortadan kaldırılıyor. Oyun tam anlamıyla yenilenerek eskilere dönüyor.
    Bizim avantajımız elimizden gidecek mantığıyla ilerleyemezsiniz.Keyfini çıkarın oyunların siz de bütün tasarımları ve bütün gemileri almadınız zaten. Alışverişten siz de alın. Ama eziklerin de gelişmesi lazım. Oyunda kesecek gemi kalmadı gemi.
    Rick bugüne kadar DO'nun başına gelen en iyi olay. Ciddi manada ilk başta böyle tepkilere yol açıyor gibi görünse de eski yönetimin 6 yıldır yapamadığını adam bu kadar kısa sürede yaptı. Öpün başınıza koyun. :)
    Teşekkürler Rick :)

*-*assasin43*-* ve ~~PARDUS~~ bunu beğendi.
  18. insanların geninde vardır.bir yenilik geldiğinde alışması zor olur.ben 2008 den buyana,oyunda her yapılan yeniliğe karşı çıkanlar oldu.sürekli de oluyor.ilk zamanlar X4 mermisi uri ile satılırdı.kapıdan ödül olarak verilmeye başlandığında millet isyan etti.ama zamanla alışıldı.ilk ekran görüntüsü değiştiğinde dedilerki biz oynamayız.ama herkes oynamaya devam etti.pet çıktı,dediniz biz oynamayız.kamikaze çıktı dediniz biz oynamayız.diroit tasarımları çıktı.dediniz biz oynamayız.oynamssanız oynamayın arkadaş.onu istemezük bunu istemezük.siz ne istersiniz.siz oynamıyacaksınız diye bu oyunda yenilik olmıyacakmı.

19. fbrecep123

fbrecep123 User

1saatte bır ne yapayım düzenlenmesı gerek 5dkda bır cok ıyıydı herkes ıstedıgını alacaktı ıgrenc olmus hem teklıfmız gorunecek hemde 1 saat

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.