Açık Arttırma Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yeni kalkan gelmez, çünkü adam kesmek imkansız hale gelir, lf4leri fulleyen adam onları da fuller, kes bakalım bu adamı kesebilirsen zaten 200 bin kadar vuruyor, bi de kalkanı güçlenirse vay bizim halimize, tek kişilik ordu olurlar sıralamadaki adamlar. lf4ü fulleyen adamın lf4leri de lf3 gibi olacak, niye yaptık o kadar lf4ü o halde.

2. _DODGE_

_DODGE_ User

yeni şeyler gelir çünkü bunlar ticarete verildiyse yenileri gelecek demektir buda demek oluyor ki eski şeylerin pabucu dama atıldı

3. yeni şeyler gelir belki de bu kalkan olmaz sanırım, tabi benim görüşüm.

4. _DODGE_

_DODGE_ User

kalkan gelebilir fakat bunu da düşürmek için farklı bir lazer topu getirebilirler

5. lazer de olmaz bence, kaç kişi full lf4 ki daha :)

6. _DODGE_

_DODGE_ User

Kalkan emici bir lazerden bahsediyorum savunma için ;)

7. Lapseki

Lapseki User

yeni kalkan mümkün değil o zaman lf4 lazerin üstünün gelmesi gerekir, yoksa dengesizlik olur, daha çoğu gemide 2-3 lf4 var. Bence de yeni ürünler gelecek ve oyuna renk gelecek, ama bu yeniliğin mevcut tasarımları geliştirme ve birleştirme veya yeni gemi/ gemi geliştirme tarzı bir yenilik olacağını düşünüyorum.

8. _DODGE_

_DODGE_ User

yeni silah gelebilir droit gelebilir her şey olabilir :D

9. BonusRasta

BonusRasta User

Kalkan emici sab lazeri ve sar roketleri var. Nasıl yani ? :)

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Yeni bir kalkan türü çıkar mesela bu kalkanda sab lazeri ve sab hstr az etki eder fakat etkili bir silah çıkartılır işte kalkan emici bir silah

11. bence yenı acık arttırma cok kötü olmuş eski haline dönmeli

_DODGE_ bunu beğendi.
  12. ~~PARDUS~~

~~PARDUS~~ User

Eskiden bot vardı, burada bağıranların çogu emin olun eski botcular ha emegiyle alanlarda var onlara lafım yok...Bu oyunun hem eski forum yöneticilerinden hemde oyuncularındanım...Darkorbitin bu yaptıklarını takdirle karşılıyorum.Burada dırdır edip kafa ütüleyenlere itibar edimesin.Çokda güzel olmuş.AÇIK ARTTIRMA GERKÇEKTEN AÇIK OLMUŞ İSMİ gibi...Velhasıl kelam iyi yoldasın darkorkbit böyle devam et.Böyle devam edersen bende para harcayacağım bu oyuna vip, arge için uriduim çekeceğim...Yukarıdaki arkadaşında görüşlerine katılıyorum nokta atışı yapmış...

Son düzenlenen: 1 Mart 2014
    TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  13. _DODGE_

_DODGE_ User

Ya aslında güzel olmuş ben sadece aegis gelecek sandim ondan böyle yaptım :)

Tasarımları uridium ile almayacağım ona seviniyorum masrafdan kurtuldum diyebilirim

14. PαşαM

PαşαM User

berbat. ben her ay 2 milyon uri çekeyim elit gemi yapayım adam klandan kredi alsın bassın da bassın... deneyimli bir oyun şirketinin böyle yapması hiç hoş değil. resmen bizleri hiçe sayıyorsunuz

15. (bence yeni gemiler gelecek) darkorbiti %40 kiniyorum %60 kutluyorum butun gemileri tasarimlari payment la aldim (isim geregi hicbir x3 e yetisemiyorum) ve simdi acik arttirmaya cikti kinamamin sebebi bu kutlamamin sebebi ise oyuncularina onem gostermeye basladi ve bunu cok guzel bir sekilde ucretli urunleri acik arttirmaya cikararak yapti (her nekadarda memnun olmasamda) bunu guzel bir sekil de ayarladi(gunluk haftalik) + her ay basinda maillere oyuncunun oyun suresi ve seviyesine gore kupon kodu veriyor bence sirf bu yuzden acik arttirma olayini bagislayabilirim :)
    basarilarinizin devamini dilerim

16. yani aegisi uridium ile aldın ya kral sensin bravo. alırken sana ihaleye gelmeyeceğinin garantisini kim verdi de saçma sapan yorumlar yazıyorsun. haftalardır aegis gelirse bırakırım diyorsun bırak artık da rahatlayalım. yok paramı geri versinler yok hediye versinler. bekle sen verecekler az kaldı :D

17. _DODGE_

_DODGE_ User

Bak kardes ben sadece aegis gelecek sandim ben kralım diye bir sey ima etmiyorum ama biz oyuna para verdik bir kere bir sekilde telafi edilmeli onceden deseydiler ticarete gelecek diye kimse para ile almazdı

Kendini krall zannediyorsun diyen sensin

Ama bu sefer eski forumda oldugu gibi bana o seyleri yapamayacaksınız *********

Sadece aegis olsaydı o zaman bırakırdim ama aegis gelmedi sadece

Sabah sabah bu mesajla beni çıldırtın bravo

Seni eski forumdan hatırlıyorum benim gitmemi isteyenlerdendin asil kendini krall zanneden sensin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Mart 2014
  18. FENOMEN

FENOMEN User

19. _DODGE_

_DODGE_ User

Modum eski forumda yapılan seyleri burada da yapmaya çalışıyorlar bir el atın lütfen

20. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Yanlış olduğunu şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüz durumlara cevap vermekten kaçınınız. Durumu rapor olarak veya bizim kişisel konumuzdan bize bildiriniz. Aksi takdirde haksız duruma düşer ve sizde ceza alırsınız. Bu durumdan kaçınınız. Bizler forumu takip ediyor ve gerektiğinde gereken kişilere gerekli müdahaleyi yapıyoruz zaten.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.