Açık Arttırma Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Linerdaz

Linerdaz User

Aegisi uridium ile almış biri olarak gemilerin açık artırma sistemine dahil edilmesini olumsuz bulmuyorum. Aksine gemilerin açık artırmaya gelmesi kredinin ve klanların önemini artırmış durumda. x-7 haritaları tekrar canlandı, oyuncuların online süresi arttı. Oyunu diri tutmak adına atılmış güzel bir adım oldu.

Bugünkü alışveriş sistemi zaten birçok oyunda bulunan bir sistemdi. Neredeyse tüm oyunlarda açık artırmadaki fiyatlar gözükür, zaten müzayede/açık artırma/actionhouse 'un özelliği de budur. Yani açık artırmaya yapılan güncelleme var olan bir anormalliği düzeltti.

Şuan benim oynadığım sunucuda aegis-citadel gibi gemiler 700milyon-1milyar civarı arasında alıcı buluyor. Ben çok eminim ki 1milyar kredi kasarken zaten 250bin uriyi çok rahat kasarım. İsteyen kredi ile alır isteyen uri ile alır. Ben aegisi bu yeniliğin geleceğini bildiğim halde uri ile aldım çünkü yeterli kredim yoktu ve kristallonu dönerek kesmek oldukça sıkıcıydı ve vakit kaybıydı. Krisi aegis ile hareket etmeden kesiyorum. Verdiğim uriye de pişman değilim. Ama aegis tasarımları tabii ki kredi ile alacağım.

Velhasılı kelam burada çıkarınız için güncellemeyi kötülemeyin. 250k uri siz verdiniz ise biz de verdik ve pişman değilim.

Zaten oyunda fullenmesi gereken oldukça item var. Bunlara uri harcamak zorundayız. Ben tasarıma 100k uri vereceğime o 100k ile gidip bir uçuş düzeni alabilirim ya da diroit geliştirmesi yapabilirim. Bu yenilik oyuncuların daha hızlı gelişmesi adına da önemli bir adımdır.

Daha 5 ay önce oyun çok pahalı, her şey uri diye buraya yazıyordunuz. Şimdi isteğiniz doğrultusunda bir adım atılmış ama beğenmiyorsunuz. Sizi anlamak inanın çok güç

Saygılar
    global amerika 4

2. 6KN

6KN User

söylenecek çok bişey bırakmadın bu kadar guzel anlatılırdı

3. yeni tasarımlar cıkabilir bu güzel olur bence ama nolur daha fazla geliştirmesinler oyunu. zaten herkes yapıcagını yaptı bu zamana kadar bot sayesinde. lütfen onlara daha fazla avantaj sağlanmasın

4. Ben o kadar uri çekip aldım. DO ekibi de resmen siz boşuna para verdiniz biz bunları crediyle dağıtıyoruz diyor. Açıkçası düzelsin demeyecegim cünkü yapmazlar ama en azından elit gemiler ve asrımları haftalık ticarete gidebilirdi. Ben verdiğim uriye yanıyorum şuan. Bana urilerimi geri verin aegıs cıtadel ve tasarımlarını geri alın. Ben ticaretten krediyle alıcam.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Mart 2014
  5. aslında basılan credi gözükmese çok daha iyi olur son güncellemeden önceki açık arttırma gayet güzeldi aegis vs tasarımları dahil güzel fikir ama credisi gözükmese daha iyi olurdu

6. UÇUŞ DÜZENİ ALIŞ vErİŞE GELMEMİŞ Kİ YAHU NEDNE GELMEDİ

7. 6KN

6KN User

evet uçuş düzenlerininde gelmesi gerekiyordu

8. Evet haklı olabilirsin . Bende aegis'i uriyle aldım pişman değilim ancak sinirlerimi bozan tek şey verilen teklifin açık bir şekilde ortada olmasıdır. Bence eski haliyle (Yani verilen teklifin görülmediği haliyle) çok daha iyiydi. Bence yapılması gereken tek şey , verilen credinin görünümünü engellemek olur. Tekrar altını çiziyorum , aegis , citatel , spearhead gibi gemilerin satılmasına lafım yok. Ancak verilen credinin miktarının görülmesi büyük bi sıkıntı bence.

9. Ya şu teklifimiz görünmesin düzeltin onu ya

YETER ARTIK YA YETER BIKTIK 20 SANİYE KALA MİLLET BİRBİRİYLE YARIŞIYO AÇIKARTIRMADA SON 5 SANİYE KALIYO BASIYOM BAKIYOM ADAMLAR YİNE ALMIŞ BUNE YA

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2014
  10. hoca açık artırmada teklifin görünmesi çok kötü bu bir.
    2.si tasarımlarda milyarlar uçuyo millet kamuflaj xl e bile neredeyse milyar kredi basıyo bu kredi nerden geliyor? Hangi klanda var o kadar kredi de hangi üyesine verecek?10 tl ye kredi sattıklarını işittim 3-5 aylık bebeler tasarım alıyolar milyar kredilere bu işde bi iş var

11. açık arttırmaya konulan yeni gemiler ve tasarımlar gayet güzel bir gelişme ama konulmayan diroit düzenleri var ve buda hiç adil değil ve tekliflerin görünmeside çok saçma lütfen bunlar için gerekli düzenlemeleri yapın
    saygılar...

12. adminim açık artırada vegaya sundum 8m ne kredi geldi ne vega nasıl geri döncek kedi

13. -İDALI-

-İDALI- User

Açık arttırma sisteminde bir üst limit girilsin. Mesela mevcut teklif 10 m dir ben 30 m yazdığımda 10 m 10 k gözükür ama 30 m ye kadar otomatik arttırsın yüksek teklif geldikçe. Böylece sen kafandaki maksimum rakamı yazarsın gelirse gelir gelmezse ertesi gün daha fazla yazarsın. Son saniyelerde zaten çok kasılan açık arttırma sayfasını yenilemek çok zor oluyor.

14. Alın işte sayın admin kimse açık artırmada teklifin görünmesinden memnun deyil.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2014
  15. O yine iyi Tr-2 de oynuyorum ageise 1 milyarın altında basan görmedim :D

0(-_-)0[ons]0(-_-)0 bunu beğendi.
  16. Zaten açık arttırma denilen şey görünür olur. Neden kapalı olsun ki?

~~PARDUS~~ bunu beğendi.
  17. ya açık artırma iyi oldu hoş oldu da ortalık toz duman iris fiyatları aldı basını gidiyo resmen biraz abartı oldu teklifler görünmese daha iyiydi bence yani bu hali çok can yakıyo sanki.
    açık artırma lafı da olmuyo haliyle :)

18. Bence çok kötü olmuş çünkü artık uri çekmek lazım değil daha doğrusu her şey credisle alınabiliyor bu da rekabeti düşürüyor.

19. yani bence fiyatların gösterilmemesi lazım çünkü son saniye teklifçileri karışıo ve bide ek hangarın müzayedey çıkmasını isterim doğrusu hem daha rahat olur ve gemilere talip artar

20. 07,04,2014 bu sabah 9-10 arası ıf 3 u alış verışten kazandım fakat hangarıma hala gelmedı 26 mılyon kusur credıyle aldım
    bu sorunu halledermısınız ?
    [​IMG]63671638
    SİBERSAVAŞÇI
    MSJ GLDI Ama okumadan sıldım bu yuzden hangara gelmemış olabılır mı?
    sorun nedır?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.