Açık Arttırma Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Bu bölüm görüşleriniz içindir eğer sorununuz varsa bunu genel sorular kısmına yazınız gerekli cevap verilir.

İyi forumlar...

2. büyük ihtimalle lf-3 gelmemiştir ve cradits iade edilmiştir...

3. kapalı arttırma usulü olsa daha iyi.teklifin görünür olması hiç iyi değil.birde teklif verdiğin zaman geçildiğinde krediler hemen verilmemeli.müzayedenin sonda geri verilmeli.

4. hemen verilmesi daha iyi bence adam belki kasıp tekrar basacak bence çok saçma bir düşünce neyin kafasındasın sen?
    ozaman gerçekte bir müzayedeye git adam senden daha yüksek söylesin ama parana müzayedenin sonuna kadar el konulsun ne yapacaksın?...

5. senin kafanda olmadığım kesin.hiç verilmemesinden iyiyidir sanırım.şükret ki;hiç verilmesin eskisi gibi demedim.

6. peki nedenini söyle neden müzayedenin sonunda verilmeli?
    adam belki kasacak üstüne biraz katıp tekrar basacak bazen yorum atarken iyi düşünmek gerekli her düşünceye saygım var ama senin söylediğin saçma birşey tabiki bana göre çok saçma...
    ve eskiden verilmemesi hepten saçma birşeydi....

7. işte söylüyorun ya zaten kendi ağzınla.kasılıp üzerine katıp tekrar bazmasın diye diye.yorma kafanı sen benim yorumlarım için.düşünerek atıyom zaten :).

8. iyi oldu iyiiii sadece uçuş düzenlerini koymaları lazım açık arttırmayaa

9. hesp çıkıp giriş yap yenle azen bende gozukmuo yenilyence fln duzelio

10. bu arada benim kafamla bir düşün profösör olup çıkarsın sen beni bilmediğin için konuşuyorsun kardeşim bende zehir gibi bir beyin var bu beyine karşı başa çıkamazsın söyliyeyim dedim

11. Merhaba ,

İmza kısmındaki resimin boyutu Forum İmza Kurallarına uymuyor. En kısa zamanda genişlik olarak 500 ve yükseklik olarak 200 pikseli aşmayacak şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

12. karşim admin pet yok + günlük olmamış onun yerinde 4saatlik 3 saatlik yapsaydınız oyuna katılım artardı bide peti koysaydınız yeminle oyun rekor kırcaktı

13. takemyhard

takemyhard User

oyuna ihaleyi bırak herşeyi bedava yapsalar kullanmayı bilmedikten sonra hikaye....ihalenin eski hali oyuncuları yavaş ama seviyelerine göre iyi donatıyordu...şimdi zengin klanı olan klan desteğiyle ne isterse alıyor...ama aldığı mesala şimşek tasarımının özelliklerini nrde zezmn ve nasıl kullanacağını bilmediğinden ne kendisi oyundan zevk alıyor nede arkadaşları....oyunu iyibilen eski oyuncuların elinde şimşek ço üstün bir tasarım haline gelirken...acemi birinin elinde çok komik oluyor...mesela geçenlerde beni 1 şimşek 1 spectrun 2 goli kıstırdı tam yandık gümliicez derken sepronsuz x2yle sadece 2 ema atarak hepsini kestim :)

14. o snsn bide çoğu kişi geçmişten ***** güçlüler adma glio 150k vuruo bnm x1 daha zor 3k sıkıo şimdi bn bu oyunda ne zevp alıyım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Haziran 2014
  15. takemyhard

takemyhard User

0 konuda haklısın eskiden arada okadar fark yoktu...şimdi 500k kalkanla dolaşıyorum adamın karşısında 3 saniyede gümm...buna çözüm bulmazlarsa yeni oyuncuların hiç şansı kalmıyor....

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Haziran 2014
  16. Merhaba ,

Bahsettiğiniz vuruşlar için birşey kullanmaya gerek yok çünkü oyunda bu vuruşun üstünde bile vuruşlar olabiliyor.

Ayrıca illegal programlar hakkında konuşmak yada isimlerini yazmak yasaktır.

İyi forumlar.

17. takemyhard

takemyhard User

illegal program kullanıyorlar demedim...zaten kullananlar taramada çıkıyor ortaya..vuruş gücünde dengesizlik oldu gibi geliyor bana...ben bile şimdiden 60k vurabiliyorum ...karşımda 15k vuran bir grminin hiç şansı kalmıyor...benimde 150k vuran bir geminin karşısında hiç şansım kalmıyor...birde 150k vuran geminin 15k vuran gemiyle karşı karşıya düşünün...3 saniye :)...önceden haritanın birucundan öbür ucuna kadar savaşırdık...şimdi gözümüzü ikinciye kırpamıyoruz :D

18. DuoTırs

DuoTırs User

Merhabalar . Direk konuya gireceğim.

Ben bu oyunu yıllardır oynuyorum , araya zaman girerek tabi. Şu oyunda yapılacak en son şey açık arttırma teklifimizin herkesçe görülmesiydi saolun onu da yaptınız. Açık arttırmanın o eski heyecanı yok. Üstüne bir de aegis, goli tasarımları da koyuldu açık arttırmaya . Oyuncuyu oyuna para yatırmaya yönlendiren bir oyuna çevirdiniz. Oyunu öldürdünüz. Yıllar önceki cubikon'un apartmana mordon'un mutfak robotuna benzediği o darkorbiti oynadığım için şanslıyım. Oynamayanlar üzülsün bence çok şey kaçırdılar çünkü bu darkorbit , eski darkorbit değil.

___________CAN, takemyhard ve _DAVACI_ bunu beğendi.
  19. Açık arttırmaya pet konulsun başka isteğim yok :D

20. Alışverişte günlük hangar binası ve haftalık açık artırmada zeus apis çıkarsa iyi olur çünkü her gün aegis satılıyo bunlar haftalık olabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.