Açık Arttırma Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uLTRa!

uLTRa! User

(•αℓℓ•ѕтαя••) sana katılıyorum haftalık olarak konulabilir ama günlük olursa küçükler asla gelişemez.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Temmuz 2014
  2. Zeus , Apis çıkarsa bunun için uri çekenler isyan ederler. Yeni gemilerin açık artırmaya çıkması çok iyi ama yine de almak için en az +1.000.000.000 Credits gerekiyor. Goliath yetenek tasarımları da aynı şekilde +1.000.000.000 Credits istiyor.

3. faketmez ya 2.000.000.000 crdi veren zeus alsın bu crediyi yapmak kolay mı arkdaşım

4. skylab full 20 lvl + goliath ambar genişletici + VIP ambar genişletici varsa + hergün cubi uber kriss kesebilirse Şeref puanı da yüksekse (Hammadde satış fiyatını etkiliyor 500.000 ŞP 2 kat fiyat mı neydi) 3-4 haftada yapar

Son düzenlenen: 19 Temmuz 2014
  5. Evet promerium'un fiyatını 2 kat daha fazla yapıyor. (Diğerlerini bilmiyorum)

6. takemyhard

takemyhard User

2 milyar crd yapmak kolay...20 mil falan olsa belki açıkarttırma şenlenir

7. Zeus 20 milyon credi mi olsun? :D:D:D

takemyhard bunu beğendi.
  8. takemyhard

takemyhard User

15'e bağlarız..maksat ayağınız alışsın ::)

9. sportmen70

sportmen70 User

12,5 da anlaşalım :p

takemyhard bunu beğendi.
  10. takemyhard

takemyhard User

verdim gitti...hayrını gör :):):)

11. sportmen70

sportmen70 User

eyvallah :D

12. bence apis zeus ticarete gelmemeli o kadar uri harcıyanlara yazık bende parça bulabilmek için yüzlerse sandık açıyom

13. Yani Apis, Zeus Açık Arttırma'ya DarkOrbit hiç koymaz :D

14. Haklısın kardeşim bende de spearhead ve aegis var ne güzel tak parayla alıyorduk şimdi para atanıda atmayanıda elit oh ne ala

15. ~AvodaRt~

~AvodaRt~ User

O Kadar Saçma Bişi Olmuş ki Bir Şeye 60.000.000 Basıyorsun Adam Bunu Görüyor Tabi Son Saniyelerde 60.010.000 basıyo alıyo geçiyo tamam milletin parasının kendine dönmesi güzel bişi ama bu gösterme işi olmadı cidden hani kafayı yiyicem kaç oldu böyle oluyor

16. bence iyi oldu bu arada 4. irisimi aldım 23 küsür milyona arttırma başladığında basmıştım:):):)

17. Merhaba ,

Dediğiniz gibi kredilerin gözükmesi kötü olmuş olabilir fakat bir de hem kredi miktarları gözüküp krediler geri gelmeseydi ? :) Zamanında millet ne krediler kaybetti ticarette ben de dahil olmak üzere kredilerin geri gelmediği dönemlerde bir irise 120 milyon kredi basıp ihale sonunda kredilerin gelmemesi gibi olayları çok yaşadım. :)

İyi forumlar.

18. 06hby

06hby User

merhaba arkadaşlar ben açık artırmadan gemi kazandım fakat gemi değişmedi onu nasıldır ve nedir yardımcı olurmusunuz

19. BonusRasta

BonusRasta User

Hangaraa girip gemiyi seçeceksin ama diğer gemin silinir

20. takemyhard

takemyhard User

yeni ihale sistemi bizizm gibi eskioyuncular için kötü oldu..ihalede ismimizi gören üstüne basmıyodu...istediğimizi bazen 10k crdy alıyoduk...ama yeni oyuncuların bu sistemden yakınmaya hakkı yok....şimdi oyuna emek harcayan ve hakkıyla kasılan alıyor ihaleyi..mesela bana lf3 10 crd desen alırmıyım...nasıl olsa kutulardan her hafta bisürü çıkıyor..ama yeniler için negüzel fırsat..crdim gidecek diye korkmadan kasabildiğini basıyor ihaleye...ben sadece goli alabilmek için 50m crd yakmıştım...ki ozaman 50m crd yapmak şimdi 5.000.000.000 crd yapmaktan zordu...oyundaki en iyi yenilemelerin başında gelir yeni ihale sistemi...tabiii bu benim fikrim...iyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.