Açık Arttırma Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HIRSIZ VAR HIRSIZ VAR

Hakkımızı istiyoruz Hakkımızı istiyoruz BENİMLE HEM FİKİR OLANLAR BEĞENSİN BU MESAJI ! :mad::mad::mad:

Tepkimizi iletelim onlara !

Benim gibi mağdurlar hakkını istiyor ya parayı geri verin yada bize hediye gönderin ! Karar sizin yoksa oyunu bırakacağız biraktiracagiz !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Şubat 2014
    *Battle_Star* ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. 1 tane aegisin var ne kadar laf ettin bırakırsan bırak neyin afra tafrası bu ? :)

3. İyide 90tl werdi şimdi açık arttırmada çooook rahat alınabiliyor aradaki fark o şimdio 90tlye daha farklı şeyler alınabilir

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  4. Ben sırf aegis değil benim gibi oyuna para yatırıp mağdur olanlar icin buraya klavyede ter dokuyorum

5. CadaWre

CadaWre User

DODGE SEN KONUSMA ABİM. HEDİYE İSTİYOR UTANMAZ . BİGPOİNTT!!! ADAMIN CANINI SIKMAYIN 600 LİRADAN FAZLA YATIRDIM BU OYUNA BEN. BİLİYORUM SALAKLIK ETTİM BASKA OYUNA YATIRSAM SU AN SIRALAMADA FULL + FULDÜM 4 5TEYDİM. BÖYLE İŞ OLMAZ.. ÇAR FULLENDİ OYUN BOZULDU.

6. Ne diyorsun sen ? Utanmazmis tabi bize hediye vermeleri gerek o kadar para döktük durduk yere ne klavye artisligi yapiyorsun hayirdir ?

7. gidip x3 de uridium çekseymiş 75k uridium + 2 saatlik kasılma ile çok rahat alınabilir , ki para ile gidipte gemi satın almak onun tercihi , benimde Aegis-Citadel-Sparhead'ım var her olan böyle ağlarsa işimiz yaş :) para yatırdık geri verin diye mantık olabilir mi ?
    bu aynı şu duruma benzedi ; ''palladiumlar çıktı biz galaksi kapısı açmak için uridiumlar çektik bunların parasını geri ödeyin '' :)

ΛЛŁ~ŁΞGΞЛÐΛЯY bunu beğendi.
  8. Biz bu oyuna para döktük para para o yeşil mangirlardan

Bize hakkımızı geri vermeliler bir sekilde

9. OpTİMuS

OpTİMuS User

darkorbit ekibini burdan kınıyorum yani hiç kusura bakmasınlar aegis günlük ticarete koyulmuş goli tasarımları ise haftalık çok yazık çok. Uridyumla alanlar tespit edilsin aegisimin uridyumunu geri istiyorum

10. Sana katılıyorum ama vermezler abi verirler mi ?

11. Şahsen ben para yatırmadım onu öncelikle söyliyim :) 75k uriden sonra 175k uri kalıyor ve sen bunu 2 saatlik kasılmayla alınabileceğini söylüyorsun. Ama ben olsam x3de 150tl çekip ar-ge yaparım onun dışında para yatırmaya gerek yok bence. VIPlığı arkadaş dawet ederim herkesi dawet ederim annemi ninemi herkesi :) o yetiyor bana en azından çok fazla VIPada ihtiyaç duymuyorum. Ama para yatırsam ar-ge yaparım.

12. OpTİMuS

OpTİMuS User

aegisi dükkana koyan o uridyumu da verir yazık ya tasarımda aldık gitti kafadan 450bin uridyum. Baba parasıyla almadık biz onu tamamen el emeğiyle aldım ben uridyumumu geri istiyorum

13. Gitti paralar bu bankerlerin işine benzedi

14. toplanın beyler almanyaya gidiyoruz merkezi yakmaya xD

15. M16 larinizi elbombalarinizi ve roket atarlarınız hazırda bulunsun gorevimiz rick dekard i alıp turkiyeye getirip sorguya çekmek :D

16. 75k uridiumu x3 de alırsan olur sana 225.000 - 250.000 = -25000
    25000 uridiumu 2 saatte kasamıyorsanız zaten bu oyunu oynamayın , x3 zamanının dışında uridium alıyorsanda zaten zenginsindir , ben pek x3 dışında uridium alan tanımıyorum (%50leri güçlendirici alanlar dışında) :)

17. sacred

sacred User

ben cok yararlı görüyorum bu ihale olayını sırf bu ihale olayını duydum diye 2 ay vip cektim aralıktan subata kadar subat basındada gelmeyince gene pasife geçtim ama suanda aegis aldıktan sonra gene vip i cekerim suan darkorbit yükselişe geçer gene zırveye oynar diye düşünüyorum browser sektöründe okadar üste cıkmasada eski ününü geri toplar gj diyim ekibe ^^

18. Ha bende sandım toplam 75k urı :) özr ama genede 75tlye geliyor ve gene aegis parası ve onu farklı şeylere harcanabilirdi.

19. Neyse artık yeniliğe bakacaz bir sekilde telafi ederler o parası alınanlar çünkü baya para yatiran var

Bende dahil ha hediye verilmezse de artık yapacak bisi yok ben serverlerde katliam çıkartırım :)

20. tabii ki benim demek istediğim x3 de uridium ile alsa az da olsa bir para elinde kalırdı , ben para yatırıp alınabilir demek istemiyorum en mantıklısı 1-2 hafta sabredip kıyıda köşede uridiumu biriktirerek satın almak olacaktır :) para yatırarak aldığını söylediğiniz için böyle bir açıklamada bulundum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.