Açık Arttırma Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KUZEN.22. tarafından 31 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KUZEN.22.

KUZEN.22. User

selamun aleykum arkadaslar ıhaleye gırdım fakat kaybettıgım ıhalelerden gerı odeme olması gereken 2.100.000.000 kredıler gerı gelmedı bırde yaptıgım gorevden 10,000 urudyum gelecektı o da gelmedı ,kestıgım yaratıkların urısıde gelmedı kestıgım yaratıklar gozukuyor ama seyır defterımde gorev tamamlandı dıyor ama odul yok.bu sorunun cozulmesını sızden beklıyorum..oyunda bır cok hata var sımdıde bumu bas gostermeye basladı anlamadım..kazanmıssamda guclendırıcıler nerde kamufulaj cupular da yok .lutfen geregının bırhan once yapılmasını ıstıyorum..

Son düzenlenen: 31 Aralık 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz oluşturduğunuz bölüme uygun olmadığından dolayı yeni başlık altında mesajınız taşınmıştır. İhaleyi kazanmış olabileceğiniz ve ihale ödülü en geç 4 saat içerisinde hesabınıza aktarılabileceği durumunu gözden geçirmenizi isterim. Aynı görevi tekrar bitirmeniz durumunda ödülünü alamayacaksınız. Ancak ilk defa yaptığınız bir görevin ödülünü almadıysanız Support Takımımıza seyir defterinizin ve balans bölümünüzün tam ekran görüntüsünü iletiniz.

İyi Forumlar.

3. KUZEN.22.

KUZEN.22. User

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Durumu GÖRSEL olarak Support Takımına belirtiniz. Farklı oyuncuların imha çizelgesi olduğundan seyir defteriniz kaldırılmıştır.

İyi Forumlar.

5. KUZEN.22.

KUZEN.22. User

sporta kopyalama olmuyor ve bolum secemıyorum bu sebebten buraya attım tekrar

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Resminizi herhangi bir yükleme sitesine yükleyerek linkinizi paylaşınız (Hızlı resim adresi olabilir)

İyi Forumlar.

7. ALİZE1.

ALİZE1. User

Merhabalar.
    Kısa bir süre önce açık arttırma biter bitmez, kazandığımız ürünler aktif oluyordu.
    Ama şu anda darbe puanı ve hasar güçlendiricisini aldım; ihale bitmesine rağmen aktif olmadı.

Oyunda ve hayatta da işimiz gücümüz var. Aktif olmasını mı bekleyeceğiz hep böyle ? o_O

8. Merhaba,

Açık arttırma bittikten sonra en geç 4 saat içinde hesabınıza gelmiş olması gerekiyor. Geçmiş bölümünde eğer isminiz yazıyorsa ve ürün gelmediyse lütfen Support'a yazınız.

İyi Forumlar.