Destek Açık Arttırma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXx_KABA_SAKAL_xXx tarafından 29 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Acil destek!!!

1. Yes

oy sayısı 3
    100,0%
  2. No

oy sayısı 0
    0,0%
  1. 29.11.2020 tarihinde saat 00.39'da açık arttırmadan 145.555.555 C. ödeyerek aldığım Aegis gemisi henüz hangara düşmedi. Üstelik bildirimde gelmedi. Ve kredide hesabımdan çekildi. Ne gemi, ne kredi, ne de herhangi bir mesaj ortada yok!!!

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Açık arttırmayla ilgili sorun raporlanmıştır ve en kısa sürede düzeltilecektir.

İyi forumlar.

3. Arderoit

Arderoit User

bende aynı sorunu yaşadım. yeni başlamıştım ve 300k c verdim açık arttırmaya ancak ne para geri geldi ne de aldığım şeyler.

sorunu düzeltmiştiniz. ögelerim geldi ancak tekrardan aynı sorunu yaşıyorum. her öge alımımda buraya mı geleyim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Aralık 2020
  4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu hakkında beklemeniz ve seyir deflerinin ekran görüntüsü almanızı isteyeceğim. İlgili teklif sonrasında eğer ödüller hesaplara geri gelmezse 24 saat sonra Support takımıza bilet oluşturabilirsiniz.

İyi Forumlar.