açık arttırma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Averneus tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Averneus

Averneus User

Averneus :açık arttırmada iris'e (69686350)credits bastım fakat kullandığım credits G3N-7900 da basmış olarak kaydedildi acil ilgilenmenizi bekliyorum...

böyle bir durumda bile yardım edemeyecekseniz söyleyinde oynamayalım artık bu oyunu ilk kez bir yardım istedik hiç bir cevap bile yok ....

Sheva2I : supporta git bence forumdan yardım bekleme burası çok aktif değil

●MΔŇÌ√ΣŁД● Merhaba ;

Moderatörlerin hesaplara müdahale etme gibi bir şansı yoktur. Gerekli bilgi için Support ile iletişime geçiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

supporta bildirdim sonuç koca bi sıfır yani 0 yardım 0 ilgi 0 haberleşme 0 geri dönüşüm
    yani neymiş darkorbit koca bir 0 olmuş

bu saatten sonra ne yapıyım sizin gibi supportları ne yapıyım sizin gibi moderatorları kimsenin kimseden haberi yok herkez topu bi başkasına atıyor oyunda hata oluşuyor yok neymiş oyunda hata yok kendinizde arayın ***** yaptığınız iş kul işi bi de hatanızı kabul edin bizim yüzümüzden bi hata olmuş gereği neyse yapılacak değin tabii biz oyuna para yatırmıyoruz ya nerde bize ilgi ne ***** yiyorsan ye durumuna gelmiş oyun bu saaten sonra forumdan banlayın oyundan banlayın ama bu yazdıklarımıda her kez okur...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2014
    ShadowOfTheWarrior bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

İris'e basıcam diye G3N-7900 hız jeneratörüne bastıysanız support'unda yapabileceği birşey yok maalesef. Basarken daha dikkatli olmanız gerekiyor. Forumda bizlerin hesaplara müdahale yetkimiz yoktur. Ancak support inceleyebilir. Fakat dediğim gibi siz yanlış yere teklif vermişsiniz. Ama illa da istiyorsanız konuyu support ile çözmeye çalışmanız gerekiyor.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.