Açık Arttırma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Miği- tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

destek veren var mı

1. evet

50,0%
  2. hayır

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Miği-

-Miği- User

ben açık arttırmaya oyunculara özel bi bölümün eklenmesini düşünüyorum o bölümde oyuncular kendilerinde mevcut olan ekipmanları açık arttırmayla başkalarına satabilmeliler yada belirledikleri bi fiyat karsılıgında katılan varsa yada eklemek istedikleriniz destek verin lütfen

2. yeni başlayanlara kolaylık olur oyuna tesvik amaçlı daha iyi olur diye düşünüyorum

3. bence de daha rahat ekipman dizilebilir +1

4. Prophecy

Prophecy User

ben de katılıyorum hem fazla ve gereksiz ekipmanları zarara uğramadan elden çıkarırız

5. aynen en azından gereksiz ekipmanlar başkalarının ihtiyaçlarını karşılayabilir bizim için önemsiz de olsa

6. Güzel fikir Hatta koyduğumuz LF-3 B02 kalkanı açılış fiyatını biz belirleyelim Mesela 10 m krediden başlatalım en fazla basan alsın

7. evet bi fiyat aralığı belirleriz uygun fiyatı veren alır

8. Bu konu kaçıncı kez açıldı artık bilmiyorum haksız kazanç olur herkes yan çar arkadaşanı sw sine alıp hemen fuller ws. her konu bu nedenle kapatıldı ve ısrarla tekrar açıyosunuz böyle bişey olması mümkün deil bu oyunda

9. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Olabilir...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.