Açık arttırma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Uncharted123 tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Açık arttırmada sg3n-b02-kalkana sanırsam 27 m civarı bir kredi verdim ve ne kredim geri geldi ne kalkan bana geldi ne de bir e posta geldi param nereye gitti ? Supporta mesaj attım sizde gözüküyor diyor açık arttırmada bende gözüküyor fakat hangarıma kalkan malkan gelmedi.3-4 saattir bununla uğraşıyorum destek saçma sapan mesajlar atıyor.

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Oyundan çıkıp çerezlerinizi temizleyip tekrar giriş yapmadıysanız lütfen yaparak tekrar gelip gelmediğine bakınız bazen sisteme hemen düşmeyebiliyor.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  3. 5-6 keredir çerezleri sildim keşke olaydı da bilgisayarı kapattım yeniden açtım yalan atacak değilim 4-5 saattir uğraşıyorum vallahi deli olucam

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Size siz belki yapmamış olabilirsiniz diyerek öneride bulundum size yalan söylüyorsunuz demedim yanlış anlamayın,bazen sistem hata yapabiliyor eğer supporta ilettiniz ve sizde görüldüğünü söylemişlerse maalesef forum üzerinden bizlerin yapabileceği birşey yok üzgünüm.
    Birde acaba extra hangarınız var ise onlarada bakmadıysanız bakarmısınız olurya alım yaparken farklı bir hangarda alım yapmış olma olasılığı olabilir.

5. Maalesef altını üstüne getirdim oyunun resmen yapmadığım denemediğim şey kalmadı 3 saattir sırf bu yüzden adam gibi oyunumu oynayamıyorum moralim bozuldu

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Lütfen moralinizi bozmayın olur olmuyor değil maalesef ama dediğim gibi size önerebileceğim başka bir şey bulamıyorum üzgünüm.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  7. Bir de supportlarımız biraz daha hızlı cevap verse sizler gibi

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hafta sonları biraz gecikyor evet haklısınız ama yoğunluk açısından herkez hafta sonu oynuyor ve geçikmesi maalesef bu yüzden.

Resimde görüldüğü gibi sizin için denemek istedim ve hem seyir defterinde hemde balansta yazmaktadır eğer yazmıyorsa supporta ticarette credim geri verilmedi incelenmesini istiyorum mesajını yazabilirsiniz.

Son düzenlenen: 6 Nisan 2014
    ●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  9. Teşekkürler iyi çalışmalar diliyorum

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bir üstteki mesajımı lütfen okuyun iyi oyunlar dilerim ben teşekür ederim kolay gelsin.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.