Destek Açık Arttırmada Çoklu Teklif Verme Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve vVvGÖLGEvVv tarafından 31 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Açık arttırmada 3-5 teklif verdikten sonra doğrulama gibi bişey geliyor resimleri seçmemiz isteniyor lütfen bunu kaldırın ben yeni oyuncu olduğum için hesabı çabuk geliştirebilmek için 3-5 tekliften fazla yani 20-30 teklifi biranda vermem gerekiyorki ucuz şekilde ihtiyaçlarımı alabileyim ama 3-5 tekliften sonra bu doğrulama geldiği için 5 dakikalık işim oluyor 20-30 dakika üstüne üstlük fotoğrafları seçmeme rağmen ikide bir tekrar dene tekrar dene diyerek 3-5 defada o fotoğrafları tekrar tekrar seçmem gerekiyor oyuncular son 10 saniyede teklif verebilirken ben bu doğrulamadan dolayı alabileceğim ürünü zamanında teklif veremediğimden alamıyorum üstüne üstlük 20-30 teklifte 10-15 defa bu doğrulamayı yaptığımdan dolayıdıa bıkkınlık geliyor oyundan soğuyorum neden teklif verme sürecinde bir sınır var? neden istediğimiz kadar teklif veremiyoruz? lütfen bu teklif verme sınırını kaldırın 1 günde olacak işim 2-3 günü buluyor zaman kaybından başka bişeye yol açmıyor öyle oluyorki bazen vereceğim 20-30 teklif bana 10-20 dakikaya mal oluyor bu doğrulamada sürekli tekrar dene tekrar dene deyince 30 dakikayada çıkabiliyor oyun mu oynıyayım yoksa zamanımı teklif vermek için mi harcıyayım? lütfen buna bi çözüm bulun emeği geçeceklere şimdiden teşekkürler

2. bu çok tekliften ziyade hızlı verince oluyor.