Açık arttırmadaki cephane birimleri arttırılsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ♥ÁşIĶ_РÁşÁ♥58♥[ŜνŜ™] tarafından 5 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Alışveriş cephane birimleri artsın mı?

1. EVET

98,4%
  2. HAYIR

1,6%
  1. alışverişteki x2 x3 lazeri ve roketler senelerdir aaynı orana sahip oyun açıldıgından bu yana çok daha güçlü yaratıklar çok daha güçlü oyuncular ortaya çıktı haliyle cephaneye olan ihtiyacımızda buna oranla arttı.. Fakat yıllardır alışverişteki lazerler 1000 birim roketler ise 100 birim

bunun artık arttırılması gerektiğine inanıyorum
    • Roketler 1000 birim veya 500 birim
    • lazerler ise en az 10000 birim olmalı
    • Günlük dosyalarda 10 birime çıksa fena olmazdı hani :D

böylelikle alışverişteki rekabet artacaktır buna bağlı olarak credi kasmak için de oyun içi rekabet de yeniden artacaktır

2. Kapı yaparsanız istemediğiniz kadar x2, x3, roket elde edersiniz zaten. Gereksiz buldum fikrinizi.

3. BALYUMRUK

BALYUMRUK User

crediyi 50 li kamu ve destekler hariç harcıcak yer bulamıyoruz öyle boşu boşuna milyarlarca birikiyor en azından cephane alırız boş boş beklemezler crediler

4. saygı duyuyorum, Ama bana mantıklı gelmiyor aradan 13 sene geçmiş alışverişte bazı şeyler hala aynı 13 senenin 1milyon credisi ile şimdinin 1 milyon credisi aynı değil. Yaratık güçleri aynı değil . Gemilerin aldıgı lazer top sayıları aynı değil kısaca hiçbir şey aynı değilken bu neden 1 k kalsın ki.. 10 k yap şunu basalım crediyi alalım hiç değilse bastığımız credinin bi manası olsun

5. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Konunuzu kurallara uygun bir şekilde açtığınız için teşekkürler. Bundan sonraki süreçte üyelerimizden destek aldığınız sürece biz de fikrinizi raporlarımıza ekleyeceğiz. Ayrıca konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu Index'e eklenmiştir.

İyi forumlar.

6. ben teşekkür ederim yanlış olmasına rağmen anlayışlı karşıladıgınız için,
    inşalalh benim gibi düşünen insanlar anketi görür konuyu görür ve belki bir değişiklik olur :)

7. Roket ve Lazer konusunda bence de artış lazım , çünkü oyunun şuan ki durumunda açık artırmadan alınan 1000'lik lazer cephanesi oyun içinde 2 3 dakikada rahatlıkla bitiyor

8. Kesinlikle artık 2006-2009 senesinde değiliz 1000 atışlık cephane 30 saniyede eriyor :D +1

9. TersLale

TersLale User

Kapıdan kutulardan sağdan soldan gelen cephaneler bir saate bitiyor. JOB 100, CBO 100, RSB 75, UCB 100, RB 214, PIB 100, CC C, CC D, A BL, IDB 125 ne varsa koyun. Yıl 2020 oldu ancak açık artırmada bir gelişme yok hala. Yeni kalkan jeneratörü bile geldi. Roketle roketatarları da unutmamak gerek. Bir 20 tane de orda var.

Luminous bunu beğendi.
  10. Dişimizin kovuğuna yetmiyor bu miktarlar. Destekliyorum. +

Sayfayı Paylaş