Geri bildirim Açıklama Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FuRKaNS53_ tarafından 29 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. FuRKaNS53_

  FuRKaNS53_ User

  Umarım tekrar eksik bir cezalandırma ile karşılaşmayız.

  Aylık delux ile droid, droid uçuş düzeni, droid tasarımı, arge, anahtar ve cephane alındı. Bunların hepsinin silinmesi ne kadar mümkün bilemiyorum. Ayrıca bu hesaplar yalnızca şeref puanı elde etmedi. Çok fazla miktarda tecrübe puanıda kazandılar. Şeref puanı silinebilir, rütbelerini kaybedebilirler ancak tecrübe puanı sıralama en etkili faktör olduğundan buglu hesapları sıralama görme ihtimalimiz çok yüksek. Aynı şekilde aynı görev ödülünü defalarca kez alan oyuncularında sıralama puanları tamamıyla silinmelidir.

  Bunların dışında payment bugu ve seprom bugu hakkında herhangi birşey söylenmemiş. Özellikle payment bugu dikkate alınmazsa haksız, adil olmayan şartlarda oynayacağız. Sebebi diğer ülke oyuncuların bizim para birimimizi kullanarak normalden çok çok daha ucuza bir çok özelliği satın alabilmeleridir. Normalde ödedikleri tutarında 3 de 1 i kadar ödeyerek milyonlarca uridium aldılar. Bu oyuncular gemilerini fulledi ve cephane ile doldurdu. Bunlarıda merkeze bildirirseniz memnun oluruz.

  Aslında yapılan bugların hakkı sınırsız banlama ama oyun yönetimi bugculara kıyamadığından oyun bu hale geldi.
   
 2. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Serzenişte bulunduğunuz konuda tamamen haklısınız, bizler elimizden geleni yapıyor ve Bug ve Bot kullanan kişiler hakkında ki yaptırım konusunu sürekli raporlarımızda belirtiyoruz. Fakat sizinde bildiğiniz üzere bunun kararı Merkez Ekipte olduğundan raporlama dışında elimizden başka bir şey gelmiyor. Fakat emin olun ki haksız kazanç sağlayan kişiler gereken cezaları mutlaka alacaktır. DO TR ve diğer ülke takımları olarak bu konuda elimizden gelen her türlü baskıyı ve raporlamayı yaptığımızı bilmenizi isterim.

  Konunuz raporlara eklenmek üzere kilitlenmiştir.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.