Acil bakın beyler veya modüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Life tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Life

Life User

nüfüz gorevlerinden birini yaptım adı:Nüfüz Görevi 7 ve verd ödül sefer Ü. C. TP verdi ama 25 adetbaska birsey daha var ne oldügünü bmiyorüm karma karısık birseyyazıy onü vermedi

2. Ekstra enerji vermiş işte o karmakarışık şey aldığın 25 tane olan şey :)

3. anahtarda olabilir key yazıyormuydu o uzun yazıda

4. Extra enerji yazıyo kardeşim ben de yaptım o görevi öyle basit bi görev 25 anahtar verir mi sence.

5. Life

Life User

bana enerjide gelmedi yav bü darkorbite adam gibi bir is yapsa sasırcam sankı 12 13 yasındakı bebelerın actı praviti serveri gibi heryerinde sorün akıyo bolede olmazkı

Cubikon_232 bunu beğendi.
  6. banada gelmedi 25 enerji

Life bunu beğendi.
  7. Life

Life User

8. Küfür eden herkesi rapor ettim burası forum insan gibi davranın küfür ettiğiniz insanlar 86milyon kullanicılı bi oyunu yönetmeye çalışıyo

C☆-AYYILDIZ-C☆ bunu beğendi.
  9. öncelikle burada küfür etme arkadaşım ve ben bu oynu 2.senesinden beri oynuyorum darkorbit kutulardan x4 dağıttıgı bile olmuştu galaksi kapıları gelmeden öncede x4 alışverişteydi yani 2 yılık oyunculugunla karşıma çıkma yada git araştır gel bu oyunda her şey olabilir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Nisan 2014
  10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuyu bir tartışma ortamına çevirdiğiniz için konuyu kilitliyorum uygunsuz hareket edenler cezasını almıştır yardım etmek yerine eleştirmeyi seçiyorsunuz görevler ile probleminiz var ise supporta yazınız.

suprqnt12 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.