ACİL BİLGİ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [WesT]AKAR[28] tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar ve modlarım benim bir sorum var şimdi ben x3 te uri çekmek istiyorum ama 70000 uri indiriminden de yararlanmak istiyorum şimdi ben hem o indirimden hem x3 ten yararlanabilir miyim bu bir ikincisi de bir defa uri çekip yararlandıktan sonra tekrar çekerek x3 ten yararlanabiliyor muyum yoksa sadece tek sefer için mi geçerli

2. KARANLIK

KARANLIK User

İndirimden sadece bir defa yararlanabilirsiniz.Ayrıca bu indirim x3 vaktinde geçerli değildir.

3. Yeni mi oldu Mod'um.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yanlış anlaşılma olmasın ama geçen pazar ben indirim paketi olan 330 bin uri verilen avantajda x3 te 3 katı yararlandım ama 1 haftada değiştiğini sanmıyorum siz zaten çekecek ve indirimden yararlanacaksanız size verilen paket üzerinden satın alın değişmemiş ise zaten size 3 katı gelecektir ama dediğim gibi ben değiştiğini sanmıyorum zaten indirim paketi açıklamasında uri dışında geçerli değildir ibaresi belirtilmiştir yani vip avantaj paketi verilmişse size siz onu bir defa kullanıyorsunuz yani aynı paket 3 kez yansıtılmıyor size.

5. Aynen Nefes Mod'um bende önceden 330 bin uri çekmiştim avantajlı zamanında hatta parça parça e-pin girdim x3 zamanında 990 bin uri gelmişti.

6. KARANLIK

KARANLIK User

Bu konuda biz yorum yapamayız.Bize en son verilen bilgi bu kampanyanın x3 te geçerli olmadığıydı.Deneyimimizde olsa farklı bir şekilde bilgi veremeyiz.İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.