Acil Görev

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve seikosha tarafından 2 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. seikosha

seikosha User

Merhaba arkadaşlar,

Oyun esnasında birden bire bir sekme açılıyor ve basit görevler çıkıyor. Sekmenin üzerinde acil görev yazıyor basit görevleri 2 saat içinde tamamlamam bekleniyor. Bu acil görev neyin nesidir? Durmadan çıkıyor oynarken. Kapı yaparken veya haritalarda dolaşırken yapıyorum sonra yenisi geliyor bir türlü bitmiyor. Bunun ne olduğunu bilen var mı acaba?

2. Hesabını malum 3. parti uygulamadan çıkartıp arada dinlendirirsen, acil görev diye bir şey gelmez arkadaşım.!

BUKANN, ***S.T.E.A.L.T.H*** ve Winston48 bunu beğendi.
  3. seikosha

seikosha User

Kardeşim normal şekilde elimle kapı yaptığımdan veya haritalarda gezdiğimden bahsediyorum sen diyorsun 3. parti yazılım. Bot kullanmayanlarda bile çıkıyor bu durum. Sanırım ben anlatamadım

4. Her gün yaklaşık 8-9 saat aktif oluyorum ancak ne tesadüftür ki bu görevleri henüz göremedim.. :( Hiç bot kullanmadım, dolayısıyla senin yaşadığın "acil görev" olayı ile de hiç karşılaşmadım. Ancak sen bir kez de değil defalarca kez karşılaştığını belirtmişsin; pek inandırıcı değil arkadaşım gücenme ama. :) Oyun süresi denen bir takip sistemi var aslında; kimin ne olduğunu ortaya çıkarabiliyor. :) Bot kullanmayan bir oyuncu da bu oyuna günde bırak 7-8 saatini; 3-4 saatini dahi vermez. :) Umarım açık konuşmuşumdur. :) İyi eğlenceler.. :)

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Forumda bu yenilikle ilgili bilgi vardı. Biraz sınırlı da olsa Geliştirme Blogu bölümündeki Güncelleme Notları konusunun en son mesajını okursanız " - İyileştirme: Oynama davranışınıza göre görünebilecek bazı görevler uyguladık. Bu görevleri bitirmek, azalan getirileri azaltacaktır. " tarzında bir ekleme olduğunu göreceksiniz.

Artık kime ne şekilde görev olayı çıkıyor o kadarını bilemiyorum. :) :D

6. 24 saat kullanıp göreve hiç denk gelmeyenlerde var onlar ne olacaklar öyle varsayımla insanları karalamak ithamda bulunmak doğru değil kullandığım ts de şahit oluyorum valla ben daha göreve felan denk gelmedi diyorlar SİHA kullanıcıları.

7. husoboy07

husoboy07 User

şimdi arkadaşım demiş 3-4 saatini vermeyenler var demiş benim uyku düzenim kaçtı uykusuzluktan ölüyorum botcular yüzünden rütbe kasmak zorlaştı ben 15 saatimi veriyorum günde buna ne demeli zaten işten atıldım buda üstüne pastanın kirazı oldu hani oyunu oynamayın bırakın botcular oynasın demiş gibisin bende acil görevler çıkıyor sürekli

8. Ben de denk gelemedim daha bu acil görevlere ayrıca şu sabatör görevi yedi bitirdi beni :)

9. husoboy07

husoboy07 User

bitirdin bitirmesinede saaatlerce oyna da görürüm 16 saat oyna bakalım 10 gün boyunca

Sayfayı Paylaş