acil kalkan yardimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mahoni_Kartal58 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaslar ben oyuna yeni baslamadim ama bir turlu hala cözemedim seyler var o yüzden sizden bilgilerinizi istiyorum belki de defalarca yazilmistir ama lütfen bos gecmeyelim ..

gemi aegis ve lvl 20 deyim ama artik yabanci sirketteki oyuncular 35k 40k bazilari 60k vurunca benim kalkanlar pek dayanmiyor kalkalarim irislerde ve bir kac iriste de lf4 ler var acaba kalkanlari irislere mi fullesem de geri kalan kismina lf 3 koysam direk lf4 ler geminin silah kisminda mi kalsa nasil vurus gücü ve kalkan gücü saglarim bilgilerinize ihtiyacim var

24 tane lf 3
    7 tane lf 4
    ve 16 tane de bo2 kalkan var

nasil düzenlemeliyim sizce

bu arada bir tane de apis var ona da ozellikle bir sey koymami tavsiye eden var mi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Nisan 2014
  2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

1 ci konfinizi geminizde LF4 lF3 jeneratörlerde G3N-7900 hız jeneratörü diroitler'de ise kalkan yapabilirsiniz ama bu konfide vuruşum düşük diyorsanız diroitlerin yarısı LF3 yarısı BO2'de olabilir.
    2 ci konfinizide geminizde LF3 jeneratörlerde BO2 diroitlerde LF4 ve LF3 olarak ayarlıyabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.