[Acil]Teknoloji!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ________»•JOKER•« tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba, yanlışlıkla 2. teknoloji kutusuna bastım ve bana onaylama tuşu gelmeden 2. teknoloji kutusu açıldı! 50.000 uri bir anda gitti. Mağduriyetimi supporta bildirdim fakat oradan cevap gelene kadar sizlerden de reaksiyon almak istedim. Urilerim geri teslim edilir değil mi?

Cevap için teşekkürler.

2. buzmavi

buzmavi User

Merhaba, Yeni slot açmak istemiyorsanız daha dikkatli davranmalısınız teknoloji fabrikası slotlarında onay isteme tıklamışsanız yeterli uridiumunuz varsa yuvayı hemen açar ve bunun geri dönüşü olmaz ne yazıkki.

3. Supportla da iletişim halindeyim, buraya da yazmak istedim.. Çalışma şartlarınızı bilmediğim için 2 tarafla da iletişim halinde olmak istiyorum.

Sizinde dediğiniz gibi sistem onay istemedi ve direkt olarak açtı. Bunu yapması için öncesinde kullanıcıyı mevcut sayfada bilgilendirmeniz gerekmez mi? (!) Dikkat yeterli miktarda uri bulunduğu taktirde, onay sormadan işleme koyulur (!) tarzında. Ben böyle bir uyarı sekmesi veya başka bir sekme göremedim. Aylarca biriktirdiğim 50bin uri istemediğim şekilde elimden kaydı gitti ve sizler bir şey yapamayacağınızı söylüyorsunuz. Yapıcı çözümler üretmek yerine, yıkıcı çözümler üreterek -elimizden bir şey gelmez- diyorsunuz. Bir seferliğe mahsus mağduriyetinizi anlıyoruz, hesabıza 50.000 uri tahsis edilmiştir demek bu kadar zor mu? Anlamış değilim - (doğrusu!)

Daha fazlasını yapabilecek birileriyle iletişime geçme şansım var mı? Yabancı biride olabilir sanırım yapımcı şirket Almalara ait, oradan biriyle görüşme şansım olursa çok iyi olur. (İngilizce konuşması şartıyla)

★___€MЯ€___★ bunu beğendi.
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu hakkında en etkin suporttur. Ancak adminimin belirttiği gibi yanlış alınan envanterlerin iadesi söz konusu değildir maalesef. Bu konuda daha dikkatli olmalısınız.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.