ACİL YARDIIM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [WesT]AKAR[28] tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar benim bi sorum var şuan kamikaze 2 ye sahibim pet 8 level ful iris ful lf3 ful elit kalkanım 17 argem var en hızlı nerde kasarım kami 2 ile. Kami 3ü aldıktan sonra en hızlı nerde kasılırım

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar...

3. vip çek cubi gruplarında full kami at.

4. guruba gırmeden cubiye full kami at be nsadece kamıyle 1 cubıden 200-300uri kasıyorum

5. oğuzhan saat kaç arası yapıyosun o işi ve vip çekince kaminin dolma süresi hızlanıyo mu

6. vip çekince kami atma bedava oluyor ve sürede degişiklik olmuyor

7. Aynn sürede değişiklik yok sadece bedava bu yüzden zararda degıl kağrda olursun tek basıma kesıyorum serı sekılde degıl yavaşça ben cubıde protegıtlerden kasıyorum urıyı

8. x3 de uri çekip kami 3 almaya karar verdim daha iyi bi fikriniz varsa iyi olur para bana kalır :D

9. viplikte alman lazım

10. KARANLIK

KARANLIK User

Vip üyesi olursanız pet tamirinden ücret kesilmez.Buda kamikazenin ücretsiz olacağı anlamına gelir.Cubikon grupları ile kasılırken kamikaze atarsanız protegitleri patlatırsınız.Ayrıca cubikondanda gelecek uridiumla iyi kasılırsınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.