Duyuru acil yardim kapi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xBETAxGamaxALPHAx2 tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Modum veya adminim benim anlamadigim bu kapilar alphayi betayi gamayi acmadan nasi zeta aciyorlar

2 sorum citadelin konfisi nasil olmali

2. İlk sorunuzu anlamadım.

2. sorunuza gelirsek citadeli kullanma amacınızı söylemeniz lazım pek kullanılan bir gemi değil.

Zeta kapısını seçerek enerji bastığınız zaman sadece zeta kapısı parçası çıkmaktadır.

Kasılmak için 1. konfi saldırı 2. konfi kaçış olabilir eğer detaylı isterseniz söyleyin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2015
    xBETAxGamaxALPHAx2 bunu beğendi.
  3. Zeta kapisi nasil seciliyo peki alpha beta gamayi acmadan zetayi aca bilirmiyim

4. Galaksi kapısına girdiğinizde saol tarafta kapıların ismi bulunmakta Zeta olana tıkladığınızda sadece zetanın parçaları çıkmakta, istediğiniz kapıdan başlayabilirsiniz (açabilirsiniz).

Açarsın.

5. Argede biraz eksiklik var o yönde sorun olsada ekipman yeterli bence.

Zeta açıp yapabilirsin sadece süre sıkıntı olur. Kardeş aynı soruyu tekrarlıyorsun ama bu son yorumdu uyumam gerek iyi geceler.

6. Tamam eyw. Kardesim yardimci oldun icin.

7. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Ekranın solunda bulunan kapı isimlerinden hangisiniişaretleyip basarsanız,parçalar o kapı için gelecektir.

Keyifli Forumlar.

8. operacı12

operacı12 User

citadel konfisi cubi için ise 2 yavaş değilse 1 hızlı 1 yavaş olmalı bence

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.