acil yardım konunun nereye acılacağını bılmıyorum!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve eskılerdenkımkaldı tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bı kısı kufur ettı grup chatından bunu yetkılılere bıldırmek ıcın nereye yollamam lazım resimi

2. Şimdi dostum forumlarda artık böyle yetkililer yok hepsi support a yollandı.

Anasayfaya gir çıkışın orada ''?'' işareti var ona tıkla çıkan panelde support var ona tıkla.

karşına gelen sayfada sorununu yaz gönder bu kadar.

3. ama ardakaşım şöyle bı sıkıntı var. adamlar delil istiyor yazdıklarnı ben yazıp yollarsam kabul etmezler hem grup chatında oldu olay.

4. fotorafın varmı

5. var tabıkıde kardeş kaçırmam!!

6. şimdi gidip paint i aç sonra fotoyu masaüstüne kayıt et sonra google amcaya resim upload yazıyorsun ilk çıkana tıklıyorsun sonra da siteye girip yükle yazan yere fotorafı yüklüyorsun 30 sn bekle sonra çıkan linklerden forumlar bb code yazan kutucuğun içinde ki linki kopyalayıp support kısmına atacan bu kadar :D

7. tmmdır kardes tskler :)

8. bir şey değil :)

9. Merhaba ;

Kanıtınız ile birlikte Support'a başvurmanız gerekmektedir.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.