ACİL YARDIM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Mavi_ßey-..│•√s•│ tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben ismimi değiştrmeye çalışıyodum pilo profili ordan düzenle ordan da değiştir e tıkladım değişti ama sonra oyundan çıkınca bir daha giremedim şifreyi unuttuma bastım, kullanıcı adımı unuttuma bastım e postalar gönderdim her şey birbirine girdi lütfen yardım edin

2. KARANLIK

KARANLIK User

Eski nickiniz ile girebilirsiniz.Yeni nick sadece oyunda değişmektedir.

TuvaletTerliği bunu beğendi.
  3. Modum konuyu bir iza edeyim. Şimdi ben nickimi mavi beyden değiştirip __DEXTER__ yaptım ve şifreyide değiştirdim ama oyundan çıkış yaptıktan sonra yeni nickimle (dexter) oyuna giremiyorum aynı şekilde değiştirdigim şifre ilede. Bu yetmezmiş gibi oyuna girebilmem için her seferinde şifremi unuttuma basıp şifremi yeniliyorum ve her seferinde ben oyunda seçtiğigim serverler dahilinde beni her seferinde farklı servera atıyor oyun. Attıgı serverdan server değiştire basıp her seferinde tr2 yi seçmek durumunda kalıyorum. Eğer sizin dediğiniz gibi eski nickimle girebilecksem eski şifreimn ne oldugunu da hatırlamıyorum. Veya eski nick + yeni şifre ilemi girebilrim ??

sorun halledilmiştir. eski nick + yeni şifre ile oyuna gireibliyorum eyvallah yardım için

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ocak 2014
  4. Merhaba ,

Güncellemenin geldiği tarihten sonra giriş ismi değiştirilemiyor fakat oyun içinde gözüken isim değiştirilebiliyor.

Konu çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.