ACİLEN YARDIM !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve †ƒ—…†™ tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. E-POSTAMI ONAYLADIM BÜLTENDE ABONE OLDUM VE HALEN CUMARTESİ GÜNLERİ GELEN KOD GELMİYOR BUNUN NEDENİ NEDİR ?

2. Merhaba ;

Forumda büyük harf kullanmamaya özen gösteriniz.

Gecmis günler de gelen kod bu islemleri yaptığınız zaman otomatik olarak tekrar gelmez. Baska kodlar yollanirsa eğer onlar gelir.

Keyifli Forumlar.

3. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

bültene yeni abone olduysanız geçmişteki kodlar gelmez ve meilinizde 1 den fazla gemı olmaması lazım bazen 1 den fazla gemıler olunca da gelmıyor sistemın yeni yolucağı kodlar gelecektır

Keyıflı forumlar

4. hayır ben epostamı gemimi açtıgım zaaman onayladım perşembe günü abone oldum bültene gelmedi.

teşekküler forum moderatörüm siz daha açıklayıcı oldunuz :))) meilimde 2 tane gemi var oyüzden gelmiyormuş ...

birşey daha söyliyeceğim peki bu meilimde olan 2 geminin birini kaldırma imkanım vamrı ?

5. KARANLIK

KARANLIK User

İstemediğiniz hesabı farklı bir maile geçirerek kaldırabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.