Öneri 'ACM 1 mayın fiyatı düşürülsün mü

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve _TİLKİ_REİS_[TC™] tarafından 12 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

katılanlar

1. ewet

oy sayısı 130
    82,8%
  2. hayır

oy sayısı 27
    17,2%
  1. ACM 1 mayını fiyatı düşürsunler o kadar şeyler cıkarmişsınız kı lazım olan şeylerıde urisinı indirin

10 tane mayın bi ıshta ediyor bu bin uri demek çok fazla degilmı

emadan daha fazla pahalı

Son düzenlenen: 13 Ekim 2016
    anakin5555 bunu beğendi.
  2. anakin5555

anakin5555 User

+1

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

ishta kalkan nedir maalesef mesajınızı anlayamadım.Insta kalkandan mı bahsediyorsunuz acaba?

İyi forumlar.

4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bende tam ona bakiyordum modum 4 bin uri nedir acaba dedim :) insta icinse +1 azicik mayinlar ucuzlayabilir :rolleyes:

anakin5555 bunu beğendi.
  5. ACM 1 mayınlardan bahsedıyorum

anakin5555 bunu beğendi.
  6. MİNİ34

MİNİ34 User

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Konu başlığınızı mesela 'ACM 1 mayın fiyatı düşürülsün mü ' v.b değiştirmeniz konunun ne yönde istek yapıldığını daha rahat izah eder.

Bu şekilde oyuncularımız anlamadığı için konuya bakma gereksinimi duymayabilir .:)

Oyuncu isteklerinde ne kadar çok oy toplanmış ise rapor etmemiz ve kabul görmeside o oranda artar.

Keyifli kasılmalar,iyi forumlar dilerim..

8. Başlık için tsk ederım düzeltıldı :)

başka bişiy düzeltılecek varsa soyleyın onuda düzeltelım )

JUPlTER bunu beğendi.
  9. nekadar destek gormeısnı beklıyorsunuz konuların admınım ?

TinyKnight bunu beğendi.
  10. çok önemlı bi konu

11. İnsta EMA dan daha önemli fiyatı sabit kalmalı -1

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Normalde biz ,oyuncuların tüm istek ve şikayetlerini rapor ediyoruz.

Güncelleme ve fikir havuzuna sunulan anketli konular oyunculardan çok fazla istek aldığında yapılma olasılığı artmış oluyor.

Onlarca konu açılıyor hepsinin yapılması mümkün değil.İsteyen olduğu kadar karşı olanlarda çıkıyor.

Olabilirliği dahilinde değerlendirilip değişmesi eklenmesi mümkün.

Kesin şu kadar isteğe bağlı dememiz mümkün değil yani:)

Keyifli kasılmalar iyi forumlar dilerim.

13. emadan daha iyi oyunu yenımı başlıyorsun galıba

emayı atıgında adam üç sanıye senı tıklıyamıyor İnstayla aynı

14. Ema atıp kamufle aldığında resmen yok oluyorsun, ama insta attığında sadece vurulamaz oluyorsun. Arkadaş haklı, basit mayın şu saatten sonra krediyle bile alınabilir.

_TİLKİ_REİS_[TC™] bunu beğendi.
  15. MİNİ34

MİNİ34 User

sen emayı hafife alıyorsun ama ema ınstadan daha kurtulmanı saglıyor ve ınsta fiyatı çok yüksek bu kesınlıkle inmelı

16. ema kamifile yaparsan adam göremez bile :)) ınsta 3 sanıye koruyor oda işe yarıyor ama fıyatı dediginız gübi yüksek düşürülmesı lazım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2021
  17. selamlar
    ema , insta kullanım zamanlaması ve yerleri dolayısı ile savaşı kazanman veya kaybetmen demek . en basiti port savaşında ema kullanamazsın ama insta atabilirsin, veya emanın süresi dolmadan imsta atabilirsin 3+ 3 sn kazanmak veya kaybetmek demek. bu yazdıklarım ema + kamufle ile savaşan patlayacağı zaman yok olan ve fırsat buldumu kanufle bozanlara göre değil , onlar instayı ne yapacak.
    kesinlikle acm1 mayını ucuzlamalı , kapılardan çıkan savaşan birisine kesinlikle yetmiyor, dikat ettimde uri ile alımda ona zaten hiç indirim gelmiyor. gelse hemen ne kadar urim varsa sırf ondan alacağım

18. haklısın kardeş heer şeye indrim gelıyor mayına indirim gelmıyor

bence kesınlikle indirim gelmesı lazım bu mayına

19. tşk ederım konuya dail oldugunuz için :)

20. ronaldo007

ronaldo007 User

Evet vermeye konuya geldim.''ewet'' yazısını görünce hayır verdim güzel kardeşim.Oyuna harcayacağın saatleri derslerine harcamalısın.

Sayfayı Paylaş