acm-1 mayını

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 41krvfb41 tarafından 25 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 41krvfb41

41krvfb41 User

dün gemimde 2000e yakın acm-1 mayını vardı.bugün gemime girdigimde gemimde hic acm-1 mayını kalmamıs.dün modül stablize etmistim.stabilize edince mayınmı gidiyor anlamadım?sizce ne olmuş olabilir?

2. Modül stabilizesi ile mayın arasında herhangi bir bağlanti yoktur. Acm-1 mayını;
    - Haritalara bıraktığınızda (kullandığınızda)
    - İnsta kalkan kullandığınızda (her kullanımda 10 adet)
    - Akıllı bomba kullandığınızda (her kullanımda 10 adet) azalır.

Amiral34 bunu beğendi.
  3. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

AIM02 - CPU - Hedef Yardım İşlemcisi 02

Hedef belirlemede yardımcı olur ve böylelikle lazerle (miss) boş ateşi % 50 düşürür. Her salvoda 10 Xenomit harcar.

Her Lazer atışınızda 10 Xenomit harcar ve Lazer atışlarınızda ki ıskalama oranınızı %50 düşürür.

Geminizi akşam ne yaptıysanız hedef yardımcı açık kalmış olacağını düşünüyorum. En hızlı Xenomit bitiren şeydir.

Saygılarımla,

Amiral34.

Son düzenlenen: 25 Şubat 2022
  4. Amiral34

Amiral34 Guest

Ben onu xenomit olarak algılamışım ya :D
    Tekrardan merhaba,

Uridium sayfasından balans kısmına tıklayıp F3 basıp "Roket/Mayın satıldı" bunu son 1 gün de aratın. Sayfalarda çıkarsa satılmıştır eğer sayfalarda çıkmazsa mesajınızda belirtin.

Örnek fotoğraf,

a.png

Saygılarımla,

Amiral34.

5. 41krvfb41

41krvfb41 User

f3e basıyorum ama arama kutusu falan yok bir şey olmuyor.

6. Amiral34

Amiral34 Guest

Tarayıcıdan oynadığınızı düşündüm pardon. O zaman balansı tek tek kontrol edin.

Saygılarımla,

Amiral34.