Adaletli Havoc Hercules Lf4 Dağıtımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧαℓcαтα-яεтuяπ tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bildiğiniz gibi şansa bağlı olarak çıkan lf4 havoc hercules gibi malzemeler hileden uzak, bugdan ; oyun açıklarından habersiz ,bunlara pek itibar da göstermeyen oyuncular için hep eziyet olmuştur.
    Bi hafta da 10 zeta bitiriyorum havoc alamıyorum,LF4 günü 200 kutu açıyorum bu sefer LF4 yok.Öte yanda benim istatistiklerin aksine bu malzemeleri belli taktiklerle -bilmem krislerde patlat ,yok alt köşede kes gibi(ki bunlardan zamanında epey oyuncu faydalanmıştır)-
    neredeyse yüzde doksan ihtimalle malzeme çıkarabilen , yani oyun açıklarından haberdar olan oyuncular olmuştur.Benzer oyun açıkları ve bunları bilen kullanıcılar halen mevcuttur.
    Önerim bu malzemeleri veren kapıların açılmasının ve yapılışının zorlaştırılıp ödüllerinin kesin olarak verilmesidir.
    Zeta yı örnek verebiliriz 2000 gg civarı açılacağına 3000-4000 arası açılsın.Kappa hercules epsilon yalnız lf4 versin.
    50 zetada 10 havoc çıkaran adamla 10 da 10 yapan adam arasındaki farkı şanstır deyip geçiştirmek insafsızlıktır bence.

Son düzenlenen: 23 Temmuz 2014
  2. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

Merhaba

Öneriniz güzel ama bu seferde kapılara olan ilgi azalır 4000 -5000 gg gerçekten fazla paladium eder oranları biraz daha düzenlerseniz olumlu oy kullanabilirim

3. 4000 iyi bence , sonucunda kesin ödül var ;)

ZaL^^РОССИЯ bunu beğendi.
  4. geçen hafta içersinde 5 1 ay öncesin 7 kappa yaptım 12 kappada 2 lf4 ve 1 herkül tasarımı aldım paramıza yazık be admin şansa bağlı ise ne şansmış be 12 kappada 1 herkul tasarımı açıklayın bi zahmet bunu bana ikna edici olarak ama

5. DELI•VAR

DELI•VAR User

Bencede çok doğru bir yere değinmişsin şans deyip geçmemek lazım bu işte adaletsizlik var arkadaşlar fikrin çok iyi
    +1

6. Bence olmamalı ben o kadar kappa yaptım haylanda 0 hercyl 25-30 zeta 9 havoç epsilon yaptım zorla dizim lf4 leri şimdimi geldi bigbointin aklına önceden olmalıydı -1 bizim emeklerimiz boşa gider.

7. 4000 gg yerine %13 ihtimal %9 a düşürülebilir mesela ben 19 zeta yaptım 5 havocum şuan 1 zeta daha yapıyorum inşallah vverir

8. kendince haklısın da beni tam anlamadın,zorlaştırılsın diyorum iki zeta masrafına bir zeta açılsın ve o da havocu kesin versin diyorum yani fullenmek için herkes 20 kadar zeta yapmış gibi olur, yoksa bug-taktik geliştirip 12 de 10 yapan var , üst üste 5-6 havoc alan var , bana da hak vermen lazım :)

9. evt sende haklısın dogru 10 / 10 yapan çok dedini şimdi anlaadım olabilir :) +1 olsun

10. Hadi zetayı geçtik şu şans meselesi hiç mi bize uğramayacak, ortalama 200 kutuda 1 lf4 yakalıyoruz millet 50 kutuda 3-4 çıkarıyor , oyunda dönen çok mevzu var madem tam olarak çözemiyorlar, engelleyemiyorlar bari şu şans olayının yanında insanları mağdur etmeyecek düzeyde alternatifler sunmaları yönünde benim istediğim.

ZaL^^РОССИЯ bunu beğendi.
  11. Bende buna kesinlikle katılıyorum ... Kutulardan Zeus günü diye bir etkinlik geliyor yeşil olan kutular o saatler içinde sarıya boyanıyor sonra aman efendim satı kutualr geldi Zeus çıkma olasılığı fazlalaştı ... Yok lf4 günü geldi lf4 çıkma şansı arttı.. arkadaş LF4 ve ZEUS gününde hiç de denildiği gibi şans artmıyor ... Zeus günü ben 10 kutudan 3-4 tane Apis çıkartıyorum artık bıktım ... 50 kutudan 1 tane Zeus parçası çıkıyor artık ona sevinmeye başladım ... 100 kutudan 1 tane LF4 çıktı şans felan demeyin şansla alakası yok ... Bizim serverde bir arkadaş var gemisi ban yedi ... Benim gemi bu haldeyken vaktım adam 2 ay sonra herkesten saklı bir gemi açmış geliştiriyor sonra bir anda ortaya çıktı 40 LF4 hepsi gelişmiş kalkanlar gemiler bide ALBAY rütbe haa öyle düşük rütbelide değil ... Artık hile mi dersiniz Hesap satışı mı dersiniz ne derseniz deyin ama bana şans demeyin ...

12. havoçlaar arkadşım gul çıkarıyor soylemiyor şansmış :D

13. Şu LF4 şansı bendede yok 1000 kutu 1 lf4 :) Gemi full havoç 9 iris rütbe Kurmay binbaşı Az kaldı Acemi Albaylıga fakat lf4 sadece 5 tame açıyom açıyom çıkmıyo epsilonla dizmeye başladım lf4 pek önemli degil galba 5 lf4 le 50 k dan fazla atıyorum :) o deilde Grupta bi adam vardı normal gündeyiz 350 kutusu var adam kutu açıyo tam 9 tane lf4 çıktı olcak işmi bu bende ona hırs yaptım kutu açtım LF-3 çıktı :) gelde sinirlenme

14. ağzını hayra aç zeta 3-4 bin gg ye açılırsa kimse açmaz ben 11 zeta yaptım 0 havoç ( 8 havocum ondan sonraki 11 kapıdan 0 havoç )

15. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bu tür açıklar vb şeyler doğru değildir.Bunlar kafadan uydurma şeylerdir.Şimdi böyle bir ugulamaya geçisle büyük zorluklarla havoclarını herculeslerini lf4 vb tamamlayanlara haksızlık olur diye düşünüyorum.oyum olumsuz maalesef.

İyi forumlar

UZAYDAKİ_ADAM bunu beğendi.
  16. -solo2008-

-solo2008- User

şimdi 4000-5000 gg yerine 2/1 kapıda kesin vermeli böylece zaten 4-5 bin galaxy gates'i buluyor şans %50 olduğu taktirde çoğu oyuncu heyecanlanacaktır.

iyi forumlar.

17. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Sayın √дD!ÐΞĶ!•ŞдĦ!И Fikirleri beğenmeseniz bile saydı duymak zorundasınız.Forum üslubunuzdan doalyı bir süre uzaklaştırıldınız.Tekrarlamamanız dileğiyle.

Gereksiz ve sorunlu mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar

18. Süper olur. Çeşke anket koysaydın daha iyi olurdu.

19. Yanlış anlaşılmasın gençler, kendime fayda sağlamak için yazmadım,son havocu alacam derken 10 zeta boş geçtim , tamam olabilir lakin ben 30 zeta da arkadaşım 40 zetada fullerken bi başkasının 12 zetada fullenmiş olduğuna şahit oldum,şans olduğuna inansak bile bana haksızlık gibi geldi ,benim düşüncem bu ;)

not:net rakamlar vermiyorum ama enazından 20-25 zeta masrafıyla havoclar fullensin diyorum

Son düzenlenen: 24 Temmuz 2014
  20. aynı durum bendede var son 2 havoç için 11 kapı 0 havoç :( ama 4bin gg ye açılması saçma %33 iyi değişmesin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.