Adaletli Havoc Hercules Lf4 Dağıtımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧαℓcαтα-яεтuяπ tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. %33 gayet iyi bi rakam değişmesin, yapan yapıyo.

2. o zetadan havoç çıkma oranı %100 olsun
    modum %100 yapın parça sayısı 222 ye cıkarın eminim daha karlı oluruz

3. cяαzψ

cяαzψ User

Gg miktarı düşerse %100 olduğundan fullemek taktikle fullemekten bile kolay olur bence 4000-5000 gg zeta için uygundur. Kappayı zaten hiç söylemiyorum. İndirim+vip olmasına rağmen 250k urimi yedi bunun için bugün oyunu protesto amaçlı girmedim oyuna :D

4. saqyım admin arkadasım 480 sandıktan 1 lf4 bulmak sizce adaletmi.....zeus gununde onca sandık acıp 1 tane bulamamak adaletmi....LF4 gununde onca sandık acıp 1 tane bile lf4 cıkmaması adaletmidir..soruyorum size..? PEKİİİİİİİ 30 anahtardan 4-5 lf4 yapanlara ne demeli..!!! ve en onemlisi bu oyunun cok eski oyuncusuyum onca para dokuyorum ve gemim hala şans şans cıkmıyor işte diye hala havoc 1 lf4 1 tane defalarca 120ser 120ser 120ser sandık anahtarı efendim zetalar YOK KUSURA BAKMAYIN ama bu haksızlıkk...!!!

ben forumu surekli takip ederim ama pek yazmam normalde ..!! lakin tekrarlıyorum milyar liralar doktum oyuna ama yukarıda yazdıgım gibi ekipmanlara bakın lutfen ŞANS ŞANS inanın sogudum ben oyundan..! benim mailim ile acılan gemilere bakın ve kendi adıma olan kartımdan yaptıgım odemelere bakın kac milyar vermişim bakın ayrıca telefon numaramdan aldıgım uridiumları hesaplarımıyorum onlarda gayet cok yuksek mevlalar..SONUC : gemi hala ezik...!!!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ağustos 2014
  5. Zaten normal kutulardan Zeus parçası çıkmıyor bari bu saru kutular geldiğinde Apis parçaları çıkmasın ... Aldığım 10 kutudan en az 1 tanesi Apis Parçası ... Zaten Sarı kutuların geldiği gün Yeşil kutuları Sarıya boyuyorsunuz ona sesimizi çıkarmıyoruz ama o kadar uzun boyluda olmasın artık .. Emeğimize yazıktır yaw .. Daha bugün Yine 100 tane kutu aldım bir tane dişe dokunur birşey çıkmadı .. Konuştum arkadaşlar o bugün sırf 5 tane LF4 çıkarmış .. Benim şanssızlığım mı onu Şansı mı ??

6. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bu dediklerinizin adaletle alakası yok.Size garanti çıkar diyede bir açıklama verilmedi.Şansınıza bağlı olarak çıkmakta.

İyi forumlar

7. The*Reaper

The*Reaper User

selamun aleykum
    darkorbitin daha fullenememiş oyuncular için bi kaç güzellik yapması gerekiyor zaten uçurum iyice açılmış durumda ben okadar uri harcadım şu kadar havocum demek biraz bencillik olur. fiyatın 2 kat ihtimalin 3 kat artması bence gayet mantıklı yoksa ileride oyunu oynayan kalmaz(zaten kalmadı)

8. şans durumunu biraz garip yapmışlar bugün zeus gününde klandan 1 arkadaş 1 lf4 10 apis parçası 7 zeus parçası ve 1 bütün apis çıkardı yaklaşık 100 kutuda . gene başka bi arkadaş 70 tanede 1 lf4 3-5 apis 1 tanede zeus parçasıki son bahsettiğim kişinin son 1 havocu kaldı son 3 kapıdır boş çıkıyor . mesela ben geçen 2 haftada 6 kapa yaptım 6-0 sonuç vardı . en sonunda evvelki gün 1 günde 5 kapa yaptım 2 hercul verdi , ardından dun 1 kapa yaptım oda 1 hercul verdi . şimdi düşünüyorum bakalım ne yapsam diye , lakin toplu yapınca daha iyi oluyor gibi geldi bana.

9. Ya 1 milyom uridyum verdim indirim vip var 3hercu geldi 0 lf4 nerede bu darkorbit adaleti millet takikle isi götürüyor.

10. 01.08.2014 - 23:54
    [​IMG]5 yeşil ganimet anahtarı toplandı.

01.08.2014 - 23:54[​IMG]Kappa Kapısı tamamlandı.
    01.08.2014 - 23:54[​IMG]10 günlük dosyası toplandı.
    01.08.2014 - 23:54[​IMG]572000 Şeref Puanı kazandın
    01.08.2014 - 23:54[​IMG]9900000 TP kazandın
    01.08.2014 - 23:54[​IMG]1100000 TP kazandın
    01.08.2014 - 23:54[​IMG]8800 Şeref Puanı kazandın
    01.08.2014 - 23:54[​IMG]Century Falcon türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.

bu boş çıktı ,

02.08.2014 - 01:00[​IMG]5 yeşil ganimet anahtarı toplandı.
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]Kappa Kapısı tamamlandı.
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]10 günlük dosyası toplandı.
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]572000 Şeref Puanı kazandın
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]9900000 TP kazandın
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]Açık artırmada kazanılan: Tamir Desteği
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]1100000 TP kazandın
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]8800 Şeref Puanı kazandın
    02.08.2014 - 01:00[​IMG]Century Falcon türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.

bunda 1 hercul daha attı , bu aralar baya şanslıyım o zaman ben . son 3 günde 8 kapa 4 hercul 2 güçlendirici 2 boş

Son düzenlenen: 2 Ağustos 2014
  11. *Soulfly*

*Soulfly* User

zamanında hile yapıp haksız kazanc sağlayanlarla aramızdaki fark normal sartlarda asırı para dökmeden zaten kapanmaz bunu herkes anladı. bunu göze alarak haksızlığa maruz kalan bizler için darkorbit bişeyler yapmalı. ama zamannda yaptığı gibi bu lordika saymonları rütbeden silme ve Sözde adalet sağlama gibi boş şeyler olmamalı. dediğim gibi olsa bak o zaman hileciler nasıl dile gelicekler. ama yok. herzamanki gibi dürüst olan hakkıyla emeğiyle oynayan kaybeder arkadaslar. şekil a bizler.

12. The*Reaper

The*Reaper User

şans şans nereye kadar
    uzayda savaşıyor muyuz, texasta kumar mı oynuyoruz? Elbette şans faktörü olsun ama bazı şeylerde. Apis şans, zeus şans, lf4 şans, herkül şans, havoc şans, hadi kapıyı açmak şans onu anladımda bu nedir ???
    Yani yeni bir etkinlik geldi(hakimiyet) 72 npc olucak lf4-tasarım dağıtılacak deniliyor peki full oyuncular bize bi çöp bırakacak mı? Aradaki fark kapanacak mı? Oyun bu sistemde devam ettiği sürece parası olmayanların, oyun buglarından haberi olmayanların işi yaş
    saygılar...

13. Master0735

Master0735 User

hangi büyük zorluklarla?
    milletin çoğunun onları nasıl yaptığını biliyoruz sn. karanlık moderator. sizde oyuncu olsaydın mutlaka olumlu oy verirdiniz. sadece şu anda hile yapanları oyundan atmakla olmuyor geçmişte yapılanları da gözden geçirmek lazım değil midir?

14. ECEL-TOT£

ECEL-TOT£ User

Merhabalar

Bu tür açıklar vb şeyler doğru değildir.Bunlar kafadan uydurma şeylerdir.Şimdi böyle bir ugulamaya geçisle büyük zorluklarla havoclarını herculeslerini lf4 vb tamamlayanlara haksızlık olur diye düşünüyorum.oyum olumsuz maalesef.

İyi forumlar

KARANLIK

diyen arkadaşım oyun açığı yoksa internette yazmanı rica ediyorum cidatel bugu.... seprom bugu... sinek gemi bugu.. yazıp izle bakalım nasıl yokmuş oyun açığı.
    konuya gelince çok büyük bir adaletsizlik var adamlar havoç çıkarma taktiği buluyrlar kimseye söylemiyorlar klana bakıyorsun hepsi 10 15 zeta yapmış ful havoç. zeta kapısına bakıyorsun %33 havoç şansı neye göre %33 bunun açıklaması yapılsın kappa ya bakıyorsun %25 herkul %25 lf4 neye göre peki % 33 se ben yaptığım 15 zetadan neden havoç alamıyorum 15 zetaya havoçlarını fulleyen adamın ne ayrıcalığı var haksızlık değil mi bu elinizi vicdanınıza koymanızı istiyorum.
    havoçlarını fulleyenlere haksızlık olacak diyen arkadaşlar onlara zamanında yapılan haksızlık değilmidi zaten 10 zetaya bitiren adamlar varken 40 50 zetaya bitiren arkadaşlarım da var onlara haksızlık yapıldı zaten önemli olan bu saatten sonra adil bir oyun oynayabilmek adaletsizlik olduğunu düşünüyorum arkadaşlar kesinlikle
    saygılarımla..

Son düzenlenen: 2 Ağustos 2014
  15. ıove

ıove User

Arkadaşlar yapacak bişey yok. Benim gibi işsiz güçsüz iseniz. Görünmez olup uridium toplayın korsan kutusu açın. Bi kaç yüz kutu açmamdan sonra 1 tane lf4 çıktı onuda sinirimden koymuyorum ne gemiye ne pete nede irislere :D Tasarım çıksa belki gaza gelip para yatırıcam ama o da yok :D

16. yorumlarını beyan eden tüm arkadaşlara teşekkürler, yüzde 80-90 aynı fikirdeyiz zaten.
    bende havoclar full şuan, 13 lf4 var biraz bunlar hakkında konuşayım,
    lf4 günü : 200 kutu 0 lf4
    lf4 günü : 150 kutu 5 lf4
    lf4 günü : 200 kutu 1 lf4
    zeus günü : 150 kutu 2 lf4

görüşüm lf4 gününde birilerinin bi işler çevirdiği yönünde, bazen hiç çıkmıyor sanıyorsun ki birileri lf4 çıkarırken sana da boş kutuları açmak kalıyor, 5 lf4 çıkardığım günkü düşüncem o gün lf4 bulma uzmanlarının görev başında olmadığı yönünde idi ;)

17. Eyuplu3

Eyuplu3 User

şans meselesi değişmesi lazım hani 1000 kutuda en az x tane lf4 çıkması lazım veyahut y tane apis parçası vb.

Son düzenlenen: 8 Ağustos 2014
  18. aslında bir oran varda söylenmiyor , onuda sade bu sistemi yazanlar biliyordur .gerçi oranı bilsekde farketmez 100 kutuda 5 lf4 koyuluyor diyelim bu kutuya denk gelmesi mesele zaten

19. bence o kadar değilde oranı %50--%55 olsun

20. titans___

titans___ User

baba BU NE AMERİKA servırında amerikan tsrımı 28 tl ben kendi bayrağım kuyrukda ve hiç bir güzel görseli olmayan bir tasarıma dünya para vermek yine verirdim ama kim kazancak yani bir insanı bu kadar sömürmek de olmaz bir tasarım için pazarlama stratejisi sıfır arı ben bu oyundan bazı iki yüzlülükler görüyorum yani tr serviırındaki oyuncuları rencide edici düşüncüler var bu oyun kurucularda samimiyetsiz ve ikiyüzlü big point bu tip bir şey yapmakda ne oyunculuk etiğine ve hiç bir kişiliğe sığmıycak bir oyun temeli oldu trdeki oyunculara ağır bir hakaret değilmidir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.