Duyuru Adaletsizlik Vol 1

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Makaveliiii tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kolay gelsin herkese. Burdaki konumda sayın modlarıma çok iş düşmekte çünkü söyleyeceklerimi rapor almalarını istiyorum ve bunları üstlerine iletmelerini istiyorum.

5 3 e gittim pala toplamaya petimde var biraz kasılayım dedim cunku pala önemli birşey ve çok ihtiyac tır kapılar için en çokta onlar için palaya gideriz. 5 10 tane aldım düşman kesti beni =))

Şimdi düşman kesti diye aglamıyorum . Benim derdim başka. Başka haritada keser eyvallah. zaten bu oyundaki mantık şöyle . hem kesersin hemde kesilirsin. Burdaki bütün oyuncu arkadaslarımıza soralım oynadıgı süre zarfı içersinde hiç 1 kere düşman tarafından kesilmeyen oyuncumuz varmıdır ?? :)) yoktur tabikide.

Sende kesiceksin adamlarda seni kesicez gayet normal. Fakat pala toplarken 5 3 gibi yerde bir amaç için ordasın.

Güçlü olan her zaman seni palada keser. buda demek oluyorki sen pala toplayamıyorsun.

Mahrum kalıyorsun paladan.

bizimde hakkımız degilmi toplamak. Neden eşitsizlik var??

Eşitsizliği bana biri açıklayabilirmi? Neden kimse pala toplayamıyor. Hadi kimseyi bırak ben kendi şahsım adına konusayım ben neden toplayamıyorum?

Buda eşitsizliktir işte buna bir çözüm gerekiyor. Sayın modum bunu özellikle rapor ediniz bu bir şikayettir. Bu adaletsizliktir.

Güçlü olan adam topluyor palasını sonra gidip gg ye dönüştürüyor. Adam senelerce oynamış gemisi full + full . kendisi topluyor düşman gördüğü an afedersiniz gevur gibi sıkıyor.

o toplamasın. niye sıkıtn da diyemiyorsun hemen diyolar. Düşmansın.

Nedir bu Allah aşkına . Sayın modlarım sessiz kalmayın. Son olarak bir öneri yapıcam öneri demiyelim basit birşey lütfen bunuda iletin üstlerinize.

Her şirketin pala toplama yerleri olsun ve saldırıya korumalı yeri olsun okadar. Sadece bu kadar. ondan sonra sorun çözülür.

Konuyu yanlış yere actıysam özürdilerim .

2. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

İlk olarak forumda büyük ebatta harf kullanmayınız.

Sıkıntınıza gelirsek bu oyun sisteminde hayattaki gibi her zaman güçlü ve güçsüz oldu.Birileri birilerini ezerek daha üstlere çıkmakta.

Sizde zamanı gelince öyle yapıcaksınız en azından oyuna tutunmak için yapıcaksınız.Sizi kesen kişilerde aynı sıkıntıları çektiler.Onlarda oyuna o şekilde başlamadı.

Ayrıca sizin kapı yapmanız düşman şirkete zarardır.Tabikide sizi kapı yapmaktan mahrum bırakmak en doğal haklarıdır.

İyi forumlar

3. Bu konuda haklısın palla bölgesi korumalı olması gerekir sağlam olanlar görev yapmak için sırf pallaya geliyor rahatça adam kesiyor olan zayıflara oluyor.

4. sayın modum arkadasın dediği gibi saglam adamlar sürekli nöbetteler . çömezler gelsin de keselim :)) çok afedersiniz ama inanın öyle. ben sahsen seneler sonra oyunda fullenirsem asla ve asla birinin görevine paladayken hatta kesmem yani. Ben düşman kesicek olursam gider şirket haritalarını basarım.

Pala toplayanlara saldırmam yani karakterim o degil çünkü. Giderim ben kardeşim pasa pasa mmo ise mmo Eıc ise Eıc e giderim keserim adamı gelirim geriye. Palada kesilmek nedir.

Ben senelerde oynasam pala toplayamam biliyormusunuz modum? Toplatmazlar ki Demek istediğim o benim. Lütfen iletebilirmisiniz bu sorunu üstlerinize.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Demek istediğim 5-3 barış haritası değildir.

Kapıyı uridium ilede açabilirsiniz.Uridium vermeden açmak istiyorsanız belirli zorlukları üstlenmeniz lazım.

Örneğin vengance veya sperhead hızlı oldukları için daha az saldırı için tercih edilirler.

Kendi stratejinizi oluşturmanız gerekmektedir.

İyi forumlar

6. titans___

titans___ User

ben şimdi birisine dedik gemim o zaman iyi değildi tseye çağırdık sorduk oda dedi ki şimdi orda kapı yapcak bana sıkcak bende engellemek için yapıyorum ya şimdi adam para çekip seni kesmiycekmi bu olay 3 sene önce millet normal haritada kasılınmıyordu bilen bilir millet palada hem eli hem kapı uri havoc falan onlarla uğraşıyorlardı baya az değildi orda her şirketle grubda olabbbiliyordun kjendi şirketindekiler düşmanla bir olup sıkabiliyordu tr3 öyle diğerlerinde bilmiyorum he onlar kaldımı ne arar adamdan kaçamıyorsun ben en sonunda kamuya geçip beta o zaman sabitddi oraya kaçdım dünyanın yaratığı sabatuer ler falan vardı kaçış yok bende ki gemi zayıf adam albaydı kendi şirketim klansızım da o ara oraya kaçdım kamuyum ya adam ısrarla peşimde başkasına kızdılar kendi şirketine sıkıyorlar önceden pamapalardı şimdi eic tr3 hala çorba gibi ama tadı yavan beni kesdi he oda patladı emada atsan o kadar sabdan kaçamadı şimdi şirket değişdi o nikle de kimseyi görmüyorum hocam burasının tapusunu kimseye vermiyorlar palada kesim grvimi 3 aydır alddım gidiyom boş sıkan kimsede yok ama ozamanlar hep belli niklerle olurdu orda savaşlar candaroğlu vardı venomla hep kamu açar özelliğide çakddımı kesil bir değil 5 değil sonra klandakilerle kanka oldu nedenmi çarını boşalltılar ama ben bir türlü arkadaşların hatrına bir şey demedim o nikde ne oldu bilmiyorum çook yazdım yine neyse iyi geceler adminim ve oyuncu bilincinde k dürüst oyunculara saygılar gerisine malasef var desem baya büyük palavra olur birde byük klanı vardı phoyken çok keserlerdi x-1lerde sonra ubertalon kesdikdi beraber sonra böyle yapardınız dedim doğrudur dedi ne bilem işde oynuyom 6 senedir

7. Şimdi pusat var modum elinden bir şey kaçmaz :D

8. Modum sizden zor birşey istemiyorum bu söylediklerimi siz güzelce rapor ediniz yeter benim için. Bende anlatamıyorum size derdimi. Supportada anlatamıyorum sizede anlatamıyorum, oyunda hiç anlatamıyorum.

9. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Derdinizi anlıyorum ancak oyunda bir sorun olmadıkça bu türde bir iletim yapamam.

Ayrıca fikir olarak 5-3 ün saldıraya kapatılması için tarzda fikirler hep olumsuz yanıt aldı.

İyi forumlar

10. konuyu kapatabilirsiniz boşuna yazmışım okadar şeyi.

11. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.