Adam kesme görevi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve TAW tarafından 19 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TAW

TAW User

Herkese merhaba görevde başka oyuncuları kesmemi istiyor ama oyuncuların hepsi ya benden kaçıyor yada tek atıyor. Bu görev için mmo ve eic haritalarına gittim ama dediğim gibi adamlar çok hızlı kaçıyor, kaçmayanlarda beni kesebiliyor. Bu görevi nasıl yapabilirim?

Se7en bunu beğendi.
  2. 4-1 4-2 4-3 tekileri kes onlar portaldan atlamazlar.

.Paradoks., Se7en ve TAW bunu beğendi.
  3. Kaçanlar programcılar genelde yani genelde dediğim %99 (her zaman %1 klik bir pay vardır).
    Arkadaşın da dediği 4/x haritalarındaki kutu toplayan programcıları kesmen daha kolay olur. Zaten sinek kullanıyorlar canları az. Ama yetişmek için goli ile gitme vega ile kesmeye git varsa pusatka git. Tıkladığın oyuncuya grup atarak o anda geminin ne olduğunu da öğrenebilirsin. Bir de güve ile kes

4. Pusat+Güve+Prometheus+Halka varsa kolay iş.Taktiği vereyim.X-7 haritasında birinci konfi full hız jeneratörü+Full silah(diroitler dahil) güveye alıp vuruyosun.İkinci konfi aynı şekilde gemide hız jeneratörleri diroitlere full kalkan Bo2 koyucaksın.Otomatiğe almayan ciddi birisi ile karşılaştın mı direk kalkan konfisine ve halka düzenine geçip kaçıcaksın.Çok rahat kasarsın ve kaçarsın böyle.

Se7en, yamtar81 ve TAW bunu beğendi.
  5. :D pusatla halka kullanılmaz dostum cyborgun güvede 4 lazer darbesi atması yeterli bitmen içn tabiki dp desteği kullanmıyorsan
    ben ise spartan veya herkül dizili(hangisine sahipsen), biri avcı diğeri 4 lazer 16 kalkan hız konfisi pusat kullanmanı öneririm, eğer bunlara sahip değilsen tortu yada şimşek vega işini aynı şekilde dizerek görecektir adamlara hastalık lazeri atarakta yavaşlatabilirsin, ha cyborg pusat sarı vega hiç biri yoksa sinek dizebilirsn eğer oda yoksa yine, bot kesmek için avcı konfiyle vurabildiğin şahsa venom özelliği atarak kesebilirsin venom özelliği 180 bin civarı hasar atıyor 1 2 lazer darbesi attıktan sonra venom özelliğinin tüm hasarını yerse ölecektir yine sinek ve pusat gemileri

Se7en, Makinist.57 ve TAW bunu beğendi.
  6. Deniz

Deniz User

Düşman görevleri yüzünden birçok kişi pushing cezası yiyor 10 kereden fazla kesince genellde banlıyorlar.

Se7en ve TAW bunu beğendi.
  7. Viraaa

Viraaa User

23 Nisandan sonra 19 mayisida es gecen darkorbitin ne yapmaya calistigini anlamak zor.eskiden milli bayramlarda kutu etkinligi felan olurdu.ne olduda bunlar kaldirildi?ne 23 nisan ne 19 mayis.darkorbit yonetimi turk sunucularinimi unuttu??

Se7en, TAW ve -crusmaster99- bunu beğendi.
  8. Niye hocam halkaya alınca Pusat küsüyor mu ? :D
    Dediğinde haklısın cyborg da iyi o konuda.Ama pusatın hız sınırına dayanması güzel oluyor diğer türlü tamam 4 atışta keser adamları ama kaçamaz bu sefer de.Konu sahibi hangi gemilere sahip bilmiyoruz tabi.

9. hocam kalptan%20 dp geliyor ve pusata dp lazım halka dizse güve ile avcıda 210k darbesi oluyor geminin önunden rastgele gecen birisnin yanlıslıkla ates etmesi tek yemek içn yeterliyken, halka acarsa %20yide kaybediyo 175k dpsi oluyor bu yuzden kalp daha iyidir bneım gorusumce

10. TAW

TAW User

Arkadaşlar benim 8 irisim ve petim daha yeni oldu. x1 ile 3k vuruyor gemi nasıl keseyim? Ayrıca görevileri yaparken 3-4 ve 3-3 haritalarında sürekli olarak kesildiğim için oyunu bıraktım. birkaç günlük darkorbit macerasının sonuna geldik. Böyle saçma bir sistem olamaz, daha ben başlangıç görevlerini yapmaya çalışıyorum geliyor sarı rütbeli elemanlar tek atıp gidiyor. Bu oyun yeni gelen oyuncuya resmen defol diyor, yıl olmuş 2019 hala 2001 kafasıyla rekabet yaratma derdindeler. Bende tavım ya aa kesilmiyim diye uri çekecem, çok beklersin darkorbit. Senin bir sürü alternatifin var, olmadı en kötü oyun videosu izlerim gene seni oynamam darkorbit.

Düzeltme: Birkaç üriye 300₺ istiyor bide, komedisin darkorbit. O parayla 6 tane AAA oyun alınır.

Se7en bunu beğendi.
  11. Agır_TR

Agır_TR User

haklısın reis :D

Se7en bunu beğendi.
  12. Siz şu an gemi kesecek düzeyde değilsiniz. Bir müddet PvE(yaratık) kesme üzerine yoğunlaşmanızı tavsiye ederim.

Se7en ve yamtar81 bunu beğendi.
  13. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Hangi oyunda herkesin eşit olduğunu gördünüz. Birileri emek harcayıp gelişmiş olabilir. Bunu ücret yatırmadan da yapabilirsiniz. Sizde gelişip diğer oyuncularla baş edersiniz. Burada lütfen oyunu kötüleyici cümleleri üslub içerisinde yapmaya özen gösterelim.

İyi forumlar

Se7en bunu beğendi.
  14. TAW

TAW User

Kötülemek mi? Buyrun tr3 te 0 dan bir hesap açıp kasmaya çalışın bakalım. Mesele şu modum: Ben yaratık kesemiyorum. Anladınız değil mi? Yaratık kesemeyen bir kişi nasıl gelişebilir? Ne yapmamı bekliyorsunuz acaba?

Aaaa ne güzel şahane bir ortam sürekli kesildiğim için görev yapamıyorum, görev yapamadığım için gelişemiyorum. Ne güzeelll aradığım fantazik ortam tam olarak bu ! Şahane oley oley oley

Se7en bunu beğendi.
  15. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Yaratık kesmemeniz için engel olan botlar dan bahsediyor iseniz siz onlardan 1-0 önde başlıyorsunuz. Çünkü yapılacak bot cezalandırmaları ile hesapları tamamen kapanacaktır.

İyi forumlar

.Paradoks., TAW ve Se7en bunu beğendi.
  16. Se7en

Se7en User

artık bot cezası gelsin emek hırzızları gereken ceza alsınlar artık

Labirent bunu beğendi.
  17. TAW

TAW User

Modum Allah aşkına şu mübarek ayda bari bir birimizi kandırmayalım. Bot cezaları için yöntem çok ama çok basit; Moderatör arkadaşlarımız gemileriyle haritalara çıksınlar. O kadar sadece haritalara çıkıp baksınlar, bot olduğu o şekilde anlaşılıyor. Akıl mantık denen bir şey var, do bir sürü kişinin aklıyla oynuyor ama benimkiyle asla.

Se7en bunu beğendi.
  18. moderatörlerin o şekil banlama yetkisi yok ,o merkez ekibin işi diye biliyorum , burada ki modlar defalarca demişlerdir yetkimiz olsa hallederdik diye .

yine de yanlış bilgi vermiş olmayım ben böyle biliyorum

19. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

militaryship-3'in de söylemiş olduğu gibi Bigpoint Türkiye Takımı'nın böyle bir yetkisi bulunmamaktadır. Bot banlamaları Merkez Ekip tarafından yapılmaktadır. İnanın haritalara çıkıp bot kullanan oyuncuları banlayabilecek yetkimiz olsaydı asla çekinmeden bunu yapardık, hem de olabildiğince aktif bir şekilde. Ancak defalarca belirtmiş olduğumuz gibi böyle bir yetkimiz bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

.Paradoks. ve TAW bunu beğendi.
  20. TAW

TAW User

Modum evet sizin şu an yok ama istense yapılamaz mı? Mesela pushing için ceza kesme yetkisi verildi, merkez ekibe bu şekilde rapor yapılamaz mı? Sizden aslında duymak istediğim şey; Bu konuyu dikkate alıyoruz, raporlayacağız vs.

Demek istediğim şey sizin yetkilerinizi sorgulamak değil, demek istediğim şey sizin temsil ettiğiniz şirketin neden önlem almadığı. Ben size söyleyeceğim ki sizde raporlarınıza ekleyip oyunculardan böyle istek var diye merkeze raporlayın. Siz aracısınız, sürekli olarak sizin yetkilerinizi sorguluyoruz gibi bir algı var sizde. Buradaki herhangi birisi size "şahsen oyun yetkinizle banlamıyorsunuz" demiyor zaten. Bir umut bile yok, bir gram, bir dirhem, bir zerre bile yok. Biz şikayet ediyoruz, siz sizin özel yetkinizin üzerine alınıp "biz yapamayız" diyorsunuz. Belkide bu bir algıdır; bizim yetkimiz yok, yani darkorbit şirketi yada firmasının bot kullanıcılarını banlama yetkisi yok demek mi istiyorsunuz? *****

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 May 2019