Adam kesme görevi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve TAW tarafından 19 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde şikayetler belirtilirken siz hitabının çok sık kullanılması nedeniyle forumdan sorumlu kişiler olarak üzerimize alınıyor olmamızın ve bu nedenle de kendimizi açıklamaya çalışmamızın doğal olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar siz konuya hasssasiyetle yaklaşıp Forum Takımı'nı hedef almıyor olsanız da maalesef bunu yapan oyuncuların olması bizleri oldukça üzmektedir. Bu nedenle de düzenli olarak kendimizi açıklamaya ve ifade edebilmeye çalışıyoruz sizlere.

Konunuz da dahil olmak üzere forumda belirtilen bütün şikayetleri dikkate alıyoruz ve bunları raporlarımıza ekliyoruz. Siz de takdir edersiniz ki iletilen her şikayet için bunu raporlarımıza ekliyoruz diye belirtmek bizler için de zahmetli olacağı için bunu gerçekleştirmiyoruz pek. Mesajlarınıza verilen cevaplar ne olursa olsun forumda kullanıcılar tarafından sıkça belirtilen bir şikayet mutlaka raporlarımıza eklenmektedir, bundan şüpheniz olmasın.

İyi forumlar.

.Paradoks. ve TAW bunu beğendi.
  2. TAW

TAW User

Modum benim size macizane önerim şu: Her söz edildiğinde yaptığınız raporlamalardan ve raporlara ekleneceğinden bahsedin. Böylece kimse size yüklenmeyecek ve sizin de motivasyonunuz düşmeyecek. Gerçekten artık gına geldi. Şu bot kullananlar oyunun sonunu getiriyor :(

Minerva bunu beğendi.
  3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Teşekkür ederim, önerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz. :)
    Bizler de bir an önce bu sorunun tamamen ortadan kaldırılmasını temenni ediyoruz.

İyi forumlar.

4. Viraaa

Viraaa User

inanırmısın can sıkıntısına kristallon keseyim dedim.kristallon bulamadim x7 de.nasil bi b o t sa bu.cok cabuk kesip hemen yenisini buluyolar.boss kristallon kesem dedim.vallahi bi baktım onuda b o t kesiyor:)))

5. RobinKudin

RobinKudin User

bnede argis elite var kolay kesiyorum KONU SAHİBİ helix blitz de para atıcaksız zeki ! bu arada aegisken düşman bile bana grup atıyo

ben gidip botu kesip botun keatiğini kesiyorum BÖHÖHEYT

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 May 2019
  6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde üst üste birden fazla mesaj atmak yasaktır. Bu nedenle mesajlarınızı birleştirmiş bulunmaktayım. Lütfen tekrarlamayın.
    Ayrıca fikirlerinizi belirtirken lütfen üslubunuza dikkat edip tartışma ortamı yaratmaktan kaçının.

İyi forumlar.

7. Cubi dönenleri kesebilirsin. x-6 haritalarında.

Labirent bunu beğendi.
  8. Yeni oyuncunun oyunda tutunma şansı çok az. Deneyimli arkadaşlar aman gelişmekte ne var baskın varsa kutu toplarım bunu alır kaçarım falan diye düşünüyor ama yeni arkadaşlar daha oyun dinamiklerini çözmeye çalışıyor. Bu süre zarfında da oyundan kopuyorlar.

Bu oyunda kasılmanın bir kaç yöntemi var.

- Grup ile full bir arkadaşın sizi kasması
    - Sizin yaratık kesmeniz
    - Botlardan yaratık çalmak
    - Kutu toplamak
    - Palladium toplamak

Oyunda yeni olduğunuz için full birinin kasması zor ve yaratık kesecek kadar gücünüz yok bu yüzden biraz daha kutu toplamaya ağırlık verin arkadaşlar. Daha sonrasında ise oyunda düşmandan kaçmanızı sağlayacak gemiler alın (Spectrum, Vega Lighting vs). Gemi biraz gelişince korsan haritasında palladium toplayın ya da cubi haritasında cubi gruplarına katılın.

Oyunda vip varsa kesilmeyi dert etmeyin full gemiler bile günde en az 10 kez patlıyordur