Adama Saldırınca Pembe + çıkıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •£Ł£ќŦŖỌ¯•¯мĀŇγ£ŦĬќ• tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese Merhaba ,
    3-6 da kalkan tasarımlı vegaya saldırdım . Adama dalmasam gemi ona dönük oluyor ve gemiden + işareti olan pembe renkli bişey sıkıyomuşum gibi duruyo. Dalsam gene + işareti olan pembe renkli bişey çıkıyor acaba o nedir ? Bilen biri varmı ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Şubat 2014
  2. aegis yeteneği (tam bilmiyorum) ya kullanınca ya da iptal dilince çıkıyo diye bilom

3. KorGeneraL

KorGeneraL User

Aegis bende kullanıyorum ama bende bu şekilde bir işaret çıkmıyor. Diroit düzeninden yada teknoloji fabrikasındaki enerji transferini kullanıyor olabilirmi acaba ?

Son düzenlenen: 9 Şubat 2014
  4. Prophecy

Prophecy User

arkadaşlar aegis yeteneği falan değil teknoloji fabrikasından alınan birşey kısa süreliğine belirli miktarda lazer atınca darbe puanınız artar.

5. Siz diyince teknoloji fabrikasına baktım . Enerji transferi ile ilgili videolara bakyığımda onu kullandığını gördüm .

Konu Kapatılabilir.

6. Merhaba ,

Konu çözüme kavuştuğundan kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.