admin acil lazım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve N€sTLé tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. N€sTLé

N€sTLé User

adminim ben acık arttırmada ırıse bastım fakat param gerı gelmedı

işin kötü yani iristegelmedi supporta yazdım buraya yazmamı bildirdiler yardımcı olurmusunuz

[​IMG]70967347

oyuncu adı ~κuρα_ραραzı~

giriş nicki N€sTLé yardımınızı beklıyorum ..
    Gezegenler Arası Açık Artırma
    17.03.2014 02:40

TEklifin geçildi.
    Selam ~κuρα_ραραzı~,

Iris (BD-02 I) için verdiğin teklif geçildi. Kredilerin hesabına geri gönderildi.

DarkOrbit Ekibi

TEklifin geçildi.
    Selam ~κuρα_ραραzı~,

Iris (BD-02 I) için verdiğin teklif geçildi. Kredilerin hesabına geri gönderildi.

DarkOrbit Ekibi

TEklifin geçildi.
    Selam ~κuρα_ραραzı~,

DarkOrbit Ekibi

TEklifin geçildi.
    Selam ~κuρα_ραραzı~,

DarkOrbit Ekibi

TEklifin geçildi.
    Selam ~κuρα_ραραzı~,

DarkOrbit Ekibi

TEklifin geçildi.
    Selam ~κuρα_ραραzı~,

DarkOrbit Ekibi

TEklifin geçildi.
    Selam ~κuρα_ραραzı~,

DarkOrbit Ekibi

2. N€sTLé

N€sTLé User

YAHU NE KADAR SINIR OLDUM YA ! 2.30 SAATTIR GERI GELMEYEN KREDIMI ALAMAIYORUM SIZIN YUZUNUZDEN IRISE BASAMADIM NEREDE BU ADMIN LER ILGILI KISILER YA :mad:

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Krediniz gelmedi ise supporta oyun sorunu başlığı altında açıkarttırmada bastığım credi geri gelmedi hesabımın incelenmesini istiyorum derseniz ve bastığınız saati de yazarsanız daha yararlı olacaktır.

4. N€sTLé

N€sTLé User

zaten dedıgınız gıbı yaptım admin fakat gonderdıklerı e maılde forumda sss teknık sorunlar kısmında cevabınızı bulabılırsınız yazıyor .s

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Siz nasıl bir açıklama eklediniz bilmiyorum dediğim gibi yazarsanız ve hesabımın incelenmesini istiyorum ibaresini kullanırsanız daha sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz bu tür konularda bizler maalesef forum üzerinden birşey yapamıyoruz.

6. N€sTLé

N€sTLé User

off 2.30 saattır oynuyorsunuz ama ya .s ora dıyor buraya bura dıyor oraya yanı ılla hedıyemı edelım sızlere ? !

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakınız sanırım anlatamadım ID numaranız ile oynadığınız serverı ve açıkarttırmada şu saatte credi bastım ama malzemeyi alamadım ve credim geri verilmedi hesabımın incelenmesini istiyorum demelisiniz dediğim gibi forum üzerinden sadece size yönlendirme yapabiliyoruz lütfen supporta tekrar yazınız.

8. N€sTLé

N€sTLé User

eyvallah !!!! kolay gelsin ..

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Teşekürler emin olun crediniz geri verilecektir iyi oyunlar.

N€sTLé bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.