Öneri Admin ve Moderetorlere Cuma Namazı İzini

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

81,0%
  2. Hayır

19,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Her koyun kendi bacağından asılır...

İsteyen kılar isteyen kılmaz. Bize sadece fırsatı hatırlatmak düşer.

2. 1.Her gördüğün tanıdığın insan namaz kılmaz
    2.Cuma vakti chat i olduğu gibi bırakamazlar Forumda o kadar bişi olmaz
    3.Eğer bişi olcaksa senin, benim, bizim fikrimizle olacağınıda sanmıyorum Belli bir kural var Cm veya Fm ondan sorumlu adminden izin alıp işine gücüne namazına gider ama görevi fazla aksatırsa görevden alınır Adminler istediği zaman istediği yere gider Sadece chat panelinde 1 tane admin olsun yeter

3. Bu izini zaten isteyen kullanacak istemeyen işine devam edecek sadece hak tanınacak.

Ben zaten biliyorum her gordugum insanin namaz kilip kilmadigini ben bilemem.

4. İlk söylediğine katılıyorum. En azından cuma günü gitmeyenler özellikle o güne cmlik yapabilir.

5. Konuda zaten belirttim isteyen kullanacak bu izini.

6. BURJUUVA

BURJUUVA User

gidin abi 2 sevap kovalayin ya

7. ELFİDA___

ELFİDA___ User

sevmediğim adminim ses verinn valla bişe yazmam:):)

8. Yanlışlıkla hayıra bastım ama Oyum Olumlu (y)

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Zoraki yaptirimlar istemeler ile yapilmasi sirf istendigi icin yapilmasi ne kadar gercekci icten gelerek olur ki...simdi siz siz olun ilerde yonetici dahil olsaniz birakin size gelip izin isteyen olur ise tabiki verin gitsin ibadetini yapsin ama sizden izin almaya gelinirse plan projenizi edin durduk yere boyle fikir insanlarin aklinda hani adminler cmler namaz kilmiyor vs tarzinda bir durum olusturuyor amaci ben zaten anlamadim bu anketteki....Dileyen diledigi saatte gozlerden uzak ibadetini gerceklestirir..gosteris icin yapilan zaten sevap degil kandirmacadir.yani kisacasi siz siz olun allah ile kul arasina asla girmeyin :) israrci durumlarda hani dinime soven muslumanmi misali siz 5 vakit namazinizi aksatmadan kilarmisiniz gibisinden bir soru gelebilir karsiniza mazallah :) .imanla paranin kimde oldugu belli olmazmis.saptirmayalim.allah gonlunuze gore versin.

10. olumlu bencede her dine saygı

11. Kardeşim benim burada kötü bir niyetim yok şu konuyada saçma sapan cevaplar yazmayın.

Adamlara izin verilecek hangi görevli denk geliyorsa ona izin verilecek ki zorlama yok isterse gidecek. Sadece hak tanınacak

Konuyu tam okumadan geliyorsunuz yok zorlamaymış. Konuya yazdım zaten isteyen gidecek istemeyen gitmeyecek. Biz kılmıyorlar diye düşünmüyoruz kılanları vardır ama amaç şu onlar için bu durumu biraz daha rahat hale getirmek.

Ki bu düşünceye bile karşı geliyorsanız lütfen yorum yapmayınız.

12. Eğer admin ve moderatörlerin böyle bir sıkıntısı varsa kendileri bununla ilgili uğraşabilirler :) Senin uğraşmana gerek yok.

KozmikGeneral ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. Namaz bir burda eksikti, o da oldu :) Arkadaş isteyen kılar isteyen kılmaz. İsteyen kazasını yapar.

WolfWar ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  14. Sanki her yerde namaz konusu geçiyormuş gibi söyledin?

15. Mutlaka Olmalı +1

16. WolfWar

WolfWar User

Cuma namazının kazası mı olur :D

17. Cumaya gidemezsen öğleni kılarsın veya ikindi vakti girdiyse öğlenin kazasını kılarsın diye biliyorum daha doğrusu öyle düşündüm :)

Bu oyundan para kazanmıyorsun o yüzden görev var gitmeyim demek olmaz.

WolfWar bunu beğendi.

18. Almanyaya bağlı olan Moderetör ve Adminler almakta.

(Eski bir adminden öğrendim ;) buradan ayrılan eski bir adminimiz adını vermeyecem aynı sv de oynuyoruz)

19. Tahmin edebiliyorum :):D

20. Her yerde bir namazdır gidiyor. İsteyen herkes sorumlu olduğu üst kişiye durumunu bildirir ve gereken yapılır. Bu doktor içinde böyle, polis içinde böyle, öğrenci içinde böyle. Biri çıkmış admin ya da cm olmadığı halde şunlara şu izin verilsin diyor. Aklı sıra ben dini bütün insanım ha ona göre bilin istedim diyor. Bırakın bu boş işleri arkadaş.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.