Admin yuzunden ban aldim(2)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ╚S╝╚Н╝╚N╝╚A╝╚K╝╚E╝ tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benim konu bana tum aciklamalar verilmeden niye kapatildi?ben size "tmm anladim tesekkur ederim gibi ve ya sorun giderildi" gibi bir sey yazdim mi?bu no kafadan calisma boyle ya allah askina?kopek falanmiyiz onumuze kemik atip yolluyorsunuz.Su hayatda herkes bir isler goruyor ve herkes sonunda ulu tanri karsisinda cevap verecek.bana bir oyun icin yazdiklarin ne soracaksiniz ben soyleyim,oyun olsa da alin terimle elde etdiyim parayla, yaklasik 15 bin euroya kadar para basdim su oyuna ve hatta arkadaslarimin yardimiyla buyuk battlemap oldugu zamanlarda 1 kere jekpotu bile kazanmisdim ve hic bir zaman da oyunda bir sorun yasamamisdim.Amma simdi 16 yasinda bir cocuk almis ispanyali bir adminin panelasini calmiw.Oyunda bir ton sorunlar yapmis cekpotu rezil etmiw o gun.dalga gecerek video bile yapmis ve butun olanlar bizim kafamizda patlamis.SIMDI YAZDIKLARIMI OKUYUN VE ALLAR RIZASI ICIN NAMUSLU BIR CEVAP VERIM BANA! ALLAH RAZI OLSUN...

2. Merhaba ;

Biz Forum Moderatörlerinin üstünden kalkamayacağı bir şey ise sorunun giderilmesini beklemeyiz, çünkü olayın bizimle uzaktan yakından bir alakası yoktur. Bu konu da size Support (Teknik Destek) yardımcı olabilir, biz Forum Moderatörleri forum düzenini sağlamakla yükümlüyüz bunu neden anlamak istemiyorsunuz? Afedersiniz ama şunu söyleyim, bu oyunda paranızla saygı kazanamazsınız. Gerçek hayatta paranızla nerde saygı kazanıyorsanız oraya gidin ama 15 bin euro basmışsınız vs, bunlar bizi ilgilendiren unsurlar değil. Jackpot'u kazandım diyorsunuz, o halde o 10 bin euro size ait değil, yine Bigpoint'in parasını harcamışsınız demektir.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.