Geri bildirim Admini Kes

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 28 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Admini kes etkinliğinde 1,6 4,4 ilk sıktığım halde 2,6 haritasında da bana kırmızı yandığı halde kesilene kadar 5-6 defa EMA attı. Etkinlik zaten kalabalık bi daha patlayana kadar işaretleyemiyoruz.

Bilgisarım özellikleri

8 GB RAM
    2 GB EKRAN KARTI
    3.0 İŞLEMCİ

Kaçmasına birşey demiyorum ama gemi zaten hızlı pusat bile o kadar hareket etse zor işaretliyoruz, admini nasıl işaretleyelim. Kaçmasını geçtim EMA atması hiç olmadı. Oyunculardan aldığı hasardan çok çarptığı mayınlara patladı. Eğer nasıl patladı dicekseniz onuda söylemek istedim.

Sadece ben değil chatte bir oyuncuda 3,6 haritasında 3 EMA ya kadar işaretlediğine ve kırmızı olduğunu söyledi son EMA da işaretleyemediğini ve patladığını kendine yazmadığını söyledi. Şimdi burda hak geçmiyorda ne oluyor siz söyleyin?

Bunuda geri bildirim olsun diye yazıyorum eğer bir daha benzer etkinlik yapılırsa bu tarz geri bildirimleri dikkate alarak etkinlik planlayınız.

Kendisi videoda çekti sanırım, sarı şimşek görürseniz o benim.

Daha önce yaptığınız beni bul etkinliği, istasyon fotoğrafı gibi etkinlikler daha güzel benzer etkinliklere devam. Buna benzer şekilde yeni şeyler yapın.

Son düzenlenen: 28 Şubat 2019
    VALEYARD bunu beğendi.
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Etkinlikte adminin elindeki her türlü imkanı kullanrak karşı koyması gerektiğini düşünüyorum. Polis gemisini kesmek epey zordur hızı ve darbe puanı nedeni ile. Darbe mayını bu gemiye karşı kullanaılacak en iyi yöntem ve tüm oyuncular admin gemisin kesmeye çalışırken, rakiprlerinide imha etmeiı bence gayet normal. Yinede görevli adminin bu değerli yorumlarınızı dikkate alacağından eminim.

İyi forumlar.

3. ben sadece şu kısma katılmıyorum x-6 haritalarında pek uğrastırmadı hemen patladı :D ama 4-4 eğlenceliydi herkesi pazara yolladı gitti can fulledi falan keske x-6da da yapsaydı bu hareketleri, bişey kazanamasamda genel olarak zevkliydi

4. Ben admini kestim 2 gün önce supporta resmi çekip link attım halen ne ödül verildi ne de cevap verildi. Aklımızla alay mı ediyorsunuz? Ayıp gerçekten neyse sorun değil ben gerekenleri paramlada alırım.

5. Eski

Eski User

ne zmaan oldu bu olay ya haberim yok hiç

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Lütfen sabırlı olunuz, şayet daha etkinlik bile son bulmadı.
    Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz, ayrıca Etkinlikler bölümünü takip etmeniz durumunda hiç bir etkinliği kaçırmayacağınızı hatırlatmak isterim.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.