Destek Adminler Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve HOROZKENTLİ tarafından 19 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet arkadaslar başlıkta belirttiğim gibi dün gece 12 den beri hıcbır sport form ve cm ler duzgun acıklama yapmıyor boyle bu iş gitmez bize duzgun evaplar verın artık sporta mesaj atıyoruz form a atın bızle alakalı değil der form a konu acarız sporta yazın der vs vs bız boyle cevaplar ıstemıyoruz bız oyun akısını gelıstırecek cevaplar beklıyoruz ve sız admınler görüyoruzkı bunları yapamıyorsunuz sizlerden cok seymı ıstıyoruz su nalet olası vırus yuzunden herkes evıne kapandı ve duzgun bır sekılde oyun oyanamak ıstıyor ve sızler bu platformu kuramıyorsunuz sızlere daha ne dıyelım utturdunuz bır merkez ekıp de merkez ekıp ben dah boyle bır sıkıntı hıcbır oyunda gormedım oyun deseneız yenı acıldı 1 yıllık oyun desenız anlıcam eksıkler ıllakı olur ama yun en az 15 yıllı devirdi diye hatırlıyorum ve bu gıdısat pek ıyı değil sizlerden ricammız sonkez su oyna bır cozum bulun artık agzımız bozulmya baslayacak sızın yuzunuzden hastanelık olmak ıstemıyorum kapıdan atlamaz oyun donar lag olur vs vs dediğimiz gibi siz bunlara sorun bulmaz saız ne oyuncunuz kalır gerıde nede doğru düzgün size ahlaklı mesaj atan ınsanlar ınsnları kotu sozler soylemeye ıtıyorsunuz sızden olumlu ve duzgun cevap beklıyoruz ...

karl1234, yunus431414 ve Münzevi™ bunu beğendi.
  2. Cevap verseler neye yarar hep aynı cevap anladık yetkileri yok. Hayır kardeşim madem yetkiniz yok yazdıklarınızı takmıyorlar ne diye hala bu işi yapıyorsunuz?

Münzevi™ bunu beğendi.
  3. Kesinlikle haklısın. Ben bir ay oldu çift kapı etkinliğine girmeye çalışıyorum. gündüz işlerimi halledip akşam programımı kapı yapmaya başlayacam diye ayarlıyorum ama maalesef 5-6 saatimiz "hadi be bağlan şu oyuna" diyerek heba oluyor. zamanımıza zaten yazık oluyorda birde sinirimiz yıpranmaya başladı. İnsanlar arasında bunlar yüzünden tartışmalar çıkıyor artık. huzur vs kalmadı. Şimdiye kadar rica minnet ile birşeyler çözülsün istedik ama olmuyor. Tabiki forumun chatin yetkilileri ile sorunumuz yok ama onlarında daha iyisini yapabileceklerini biliyorum. Cidden huzursuzluk vermeye başladı ve şu zor zamanlarda birde darkorbit bizi hırpalıyor. Biz eğlenmek için burdaydık ama?

4. Minerva

Minerva Guest

Yaşadığınız sorun nedeniyle sinirlenmeniz oldukça doğal ancak DO Türkiye Ekibi bu siniri yöneltmeniz gereken ya da çıkaracağınız bir birim değil. Her görevli yapması gerekenleri en iyi şekilde yerine getiriyor ve bu arada da her oyuncu ile özel olarak ilgilenilmeye çalışılıyor. Gün içerisinde yüzlerce kişiyle muhattap olurken ve farklı farklı açıklamalar yaparken verilen cevapları yeterli bulmayabilirsiniz. Ancak bunun sebebi bizlere de yeterli cevap verilmediğindendir.

Sorunla ilgilenilmesini artırmak, çözüm hızını artırmak adına bizler elimizden geleni yapıyoruz. Ancak raporlamalar sonrasında gelecek cevabı beklemekten başka yol yok ve bu diğer ülke takımları için de aynı şekilde işliyor.

Böyle zamanlarda bizlerin de sizlerin içinden birileri olduğumuzu, sizin yanınızda olduğumuzu lütfen unutmayın. Hedefiniz olması gereken mercii biz değiliz. Bizlere yardımcı olmak isterseniz de HAR kaydı alıp bunu iletebilirsiniz, hangi haritada, hangi koordinatlarda, ne yaparken bu sorunun yaşanıyor olduğu bilgisini de ekleyerek.

Umarım şu sorunun mevcudiyetinin bulunmadığı zamanları göreceğiz.

Themis. bunu beğendi.
  5. Kara-Yol

Kara-Yol User

kordinat vermeye gerek yok ki nerede ne yapsak donuyor oyun..

6. admın oyunda kı kasma kısısel degıl aynı sorunu herkes alıyor bır ben değil yada 3 4 kısı depil siz hayla nyın kafasındasınız har dosyası dıyorsunuz anlamıyorum bu oyunda toplu bır sorun var har falan değil oyuna duzgun bır guncelleme ve duzgun bır ekıp lazım eksıklerı tamamlıcak oyunun sunucuları problemlı nedense avrupa serverlerınde boyl sorun olmuyor bırtek tr de var bunları acıklayın bıze avrupa sunucuları kasmazken neden tr sunucularında oyun oynanmıcak kaar kotu ben buraya gelıyorum zamanımı verıyorumama sızlerın verıgı cevaplar hep aynı stabıl cevaplar ama oyunda ne bır gelısme nede bır ıyılestırme var y sızler bızı anlamıyorsunzu ya bızler sızı sızı oraya sus dıye koymadılar sorunları alın en hızlı sekılde ıletıp iyleştırındye koydular ben bukadar buyuk bı sacmlık ılk defa bu oyunda gordum gun gıttıkce oyun gercekten *** basladı hangı oyunda harıtaya sınır gelır sacamlıga bak sankı marketten ekmek sırası beklıyoruz gercekten ızlere *** sızın verecegınzı cevaba a ıstersenız banlayın yeter artık sıkıldım sız ve sızın gıbılerın aynı cevapları vermsıden ...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2020
  7. Minerva

Minerva Guest

Onlar bizim raporlamasını gerçekleştirirken Teknik Ekip'e amiyane tabirle "bakın burda oyun bozuk, burda da bozuk, burası da, şurası da" dememize yarıyor. Koordinata kalmasa da saat kaçta, hangi harita/kapıda, ne yaparken olduğunu iletmeniz de kafi en azından. Videosu olursa, har kaydı olursa tadından yenmez.
    Öncelikle kullanmış olduğunuz üsluba dikkat etmenizi rica edeceğim. Her ne kadar sinirli olmanız doğal olsa da forum içerisinde uymanız gereken kurallar vardır ve bizler de ihlalleri durumunda ceza uygulamak mecburiyetindeyiz.

Sorun genel bir sorun, yalnızca TR sunucularında da yok. Global sunucularda da benzer sorunlar, aynı ağırlıkta. Diğer ülke takımları da bizlerle benzer şekilde raporlamaları gerçekleştiriyorlar. Bizlere bu şekilde raporlama yapmanız gerekiyor deniyor biz de bu nedenle bunları istiyoruz. Elimizde somut veriler olmadan "lag var, düzeltin" "lag var, görmüyor musunuz" dememiz çok da dikkate alınmıyor.

Bu nedenle HAR kaydı, videosu, nerde, ne zaman olduğu bilgileri önemli. Bu şekilde bakın burda bu sorun var, görülüyor, uygun bir şekilde de raporladık, çözümünü bekliyoruz diyebiliyoruz.

İyi forumlar.

8. hedefim

hedefim User

Maalesef ki DO Türkiye ekibinin ; reset atma , banlama , oyunun gidişatına dair herhangi bir şeyi değiştirme yetkisi yok . Hepsi Almanyadaki merkez ekibin elinde . Adamlar da TR sunucularını pek takmıyor anlaşılan . Daha doğrusu oyuncuları takmıyor. En basit örneği botların banlanmaması. Keyifleri ne istiyorsa onu yapıyorlar...

9. InYourFace

InYourFace User

Açıklamayı geçtim adamlar açtığım oyuna giriş problemiyle alakalı giriş yapamıyorum diye açtığım konuyu forudan silmişler önceden cevaplamamak için sorudan kaçmak için sorulan soruya gerekli cevap verilmiştir kitlenmesi uygundur diyip kitlerdiler kafalarına göre şimdi konu siliyorlar.Oyun çöp.

10. Ah şu botları bir banlayabilsek var ya oyun çağ atlayacak gram lag olmayacak rütbesizler akacak en az 2 rütbe atlayacak herkes 1.-2. sıradaki gemileri botta görüyorum bu nasıl bir boş vermişlik hiç mi tarama yapılmıyor bu özgüven nerden geliyor bu rütbelilere bota görev yaptırıyolar biz ise el ile npc keserek görev yapmaya çalışıyoruz. Almancası olan bir arkadaş bigpoint'e ; GİŞ'e aykırı olduğu halde neden botlar banlanmıyor yazabilir mi rica ediyorum ne cevap verecekler. GİŞ'e aykırı bir şey neden ban yemez , aylık vip falan çekiyorlar galiba oyuna yatırım yapıyolar Almanya'da bütün gelir kaynağımız bunlar deyip banlamıyor muhtemelen..

11. hedefim

hedefim User

**** . Ama artık şu lagların kaç aydır düzelmemesinden , en basit hataların giderilememesinden sonra merkez ekibin gerçekten botları BANLAYAMADIĞInı düşünüyorum . Yani tespit edemiyorlar . 2020 yılında ufacık, basit bir laga çözüm bulup düzeltemiyorlar . Yani gerçekten botları da tespit edemediklerini düşünmeye başladım . Umarım yanılıyorumdur çünkü bu bilerek banlamamalarından daha vahim bir şey.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2020
  12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba
    Bot banlamaları merkez ekip tarafından yapılmaktadır. Oyun ile alakalı olan sorun genel bir sorundur Türkiye sunucusuna özel bir durum değildir.
    Forumda açılan konular silinmemektedir, yalnızca benzer konular birleştirilir. Bizim buradaki görevimiz sorulan sorulara cevap vermektir herhangi bir soruyu da cevapsız bırakmıyoruz.
    Oyun kuralları bellidir, 3. yazılım programları kullanan oyuncular sistem tarafından tespit edilirse oyunda gerekli cezai işleme tabi tutulur.
    Hiçbir oyuncu veya Klanın hesap/hesapları özel muamele görmemektedir. Oyun ve sistemi tamamen tarafsız bir sistem üzerine kuruludur.
    VİP, Uridium, İndirim vb. avantajları alan oyuncular sistemde herkes ile eşit durumdadır.

Bot ve makro sorunu oyunların genel sorunlarıdır. Tespit edilmesi durumunda gerekli cezai işlem uygulanır. Daha önceki taramalarda binlerce oyuncunun 3. yazılım konusunda cezai işleme tabi tutulduğunu hatırlatmak isterim. Ülke takımlarının botlara ceza uygulama yetkisi yoktur. Merkez Ekip tarafından geliştirilen Algoritmalar tarafından tespit edilir.

İyi Forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  13. _warmiii_

_warmiii_ User

Almanyaya namı değer Merkez ekibe iletiniz sayın FM ; 1.8 milyon uri var hesabımda indirim almam gerekiyor ilerlemek için, ancak indirim almıyorum böyle giderse de almayacağım. Şayet düzelmezse "Oynayamadığımız oyunu bırakırım" komik gözüküyor ancak, şurada bu şekilde hadi 1-2 ay bekleyelim sonra aklımıza gelmez bu oyun. Ekibimle böyle giderse bırakmayı düşünüyoruz.
    Raporlarınıza bu mesajımızı da iletin lütfen.

N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2020
  14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Support kanalı ile yaptığınız görüşme sizlere özeldir, paylaşılması yasaktır. Forumda Flood yapmak yasaktır. Forum kurallarına uyunuz.

İyi Forumlar.

15. InYourFace

InYourFace User

Konum birleştide nereye gitti ozaman bildirimlerden verdiğiniz cevaplar felan gitmiş konuya ulaşamıyorum hiç bir şekilde birleşince önceden verilen cevapların bildirimleri mi kayboluyor ???

16. Support ıle yaptıgımız yazısmalar genel merkez mı yoksa darkorbıt turkıye ekıbıne mı gıdıyor yıne yazılanlar supportan gelen mesajlardakılerde turk ısımlerı

_warmiii_ bunu beğendi.
  17. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Suppport tarafından cevaplanan biletleriniz Türkiye ekibi tarafından işlem görmektedir.

İyi Forumlar.

18. Neyini tespit edemiyor sorsunlar bana 20 tane b ot ismi vereyim 5-3te bir palaya 10 gemi üs halinde gidiyor kimseyi kandırmasınlar tarama yapmaya bile gerek yok harita gezseler anlaşılacak bir şey tarama falan yok***

19. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Takım arkadaşlarımında dediği gibi bot banlamaları tamamen Merkez Ekibin elindedir ve eninde sonunda kullanan kişiler gerekli cezayı alacaklardır.

Konu tartışma ortamı yarattığından ve amacı dışına çıktığından dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.